• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

3 základné kroky šťastného života

Poznáte už svoje túžby a sny? Predstavte si teraz, že v diaľke jasne vidíte obraz toho po čom túžite - žiarivé farby, správnych ľudí. Vnímate pocity, akoby sa už vaše sny a túžby naplnili. Ste šťastní, naplnení láskou.

Počujete aj príjemné slová, ktoré vám niekto hovorí. Vône danej chvíle opájajú vaše čuchové bunky. Ako sa pri tom cítite?

Verím v uskutočnenie svojich túžob a snov

Zvyčajne sú naše sny a túžby veľké. Vidíme seba v krásnom prostredí, máme nádherné bývanie, skvelého partnera vedľa seba, luxusné auto, hojnosť peňazí. Vidíme usmiatych členov rodiny, priateľov, s ktorými sa stretávame a zdieľame naše životy.

Tieto predstavy sú nám dosť vzdialené, možno nie sú práve naše, no v mnohých prípadoch nám chýba základný prvok ich uskutočnenia - VIERA.

Pamätáte sa, keď ste sa učili chodiť? Prvé kroky boli neisté a možno aj smiešne. Poháňala nás však dopredu  túžba chodiť, spoznávať okolitý svet. Najprv, než začnete cestovať novým spôsobom šťastný život, skontrolujte si, či poznáte svoje skutočné túžby a     sny a Rozhodnite sa – žiť šťastný život. Pocíťte vďačnosť za to čo máte i za seba - sledujte video.                                                              

"Aj keď je Tvoja viera malá ako horčičné zrnko, nič pre teba nebude nemožné."

 

Ste pripravení už teraz spoznať 3. krok?

Ak už máte zapálenú túžbu žiť šťastný život a píšete si každý večer najmenej 3 vďačnosti aj za seba, mali by ste každým dňom pociťovať viac energie, sily a pocitu šťastia. Poďakujte si, vydržte najmenej 21 dní a pridajte tretí krok. Každé ráno sa opýtajte sám seba otázku – viac vo videu.

Získajte každodenným tréningom

Ak ste rozhodnutí žiť šťastný život, poznáte svoje túžby a sny - GRATULUJEM! Máte teraz 21 dní tréningu Vďačnosti aj za seba. Každodennou vďačnosťou za všetko čo máte a dostávate získate viac energie, radosti a sily do života. Teším sa na správy od vás dole v komentároch.

Pozreli ste si videá, no svoje skutočné túžby a sny ešte nepoznáte? Nič to, v tomto prípade je dôležité najprv odpojiť sa od infostresu, ktorý nám bráni ich poznať. Začnite q-bookom ZDARMA

Určite mi dajte vedieť ako sa máte, čo je vo vašom živote nové. Napíšte mi dole do komentárov a získajte odpoveď na otázku pre seba a aj pre iných. 

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života