• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Začnite cestovať novým spôsobom

Túžite už dlhšie zmeniť niektorú z oblastí svojho života? No nedarí sa Vám, prešľapujete. Šťastný život má totiž iné pravidlá, na aké ste boli zvyknutí. Ak chcete byť šťastní, potrebujete každý jeden, jediný deň trénovať. 

Upratať všetky  životné oblasti

Predstavte si, že v oblastiach, ktoré vás naozaj trápia, máte jasno ako v krásnom, upratanom, čistom byte, kde svieti slnko, vonia káva a na stole rozvoniavajú jarné kvety. 

Nešťastní, unavení, či frustrovaní

Sme vtedy, keď naše vnútorné prostredie je špinavé.  Keď nás naša viera a presvedčenie brzdia namiesto toho, aby nás podporovali a poháňali vpred. Čo robiť, ak sme dlho neupratovali? Môžeme žiť aj naďalej v špine, v klamstve, pretvárke voči sebe a cítiť sa zle, alebo naopak,  vyhrnúť si rukávy a začať upratovať.

Urobte už dnes svoj prvý krok

V dnešnom svete obrovského množstva informácií je čoraz ťažšie vyznať sa v tom, ktoré informácie sú pre nás tie správne v danej chvíli. Jedným z najosvedčenejších nástrojov správnosti informácií je vaše osobné GPS - vnútorný hlas, obraz. Poznáte ten pocit, ktorý máte pri čítaní, počúvaní, pozeraní? Jednoducho viete, niekde to vnútri cítite, toto je pre mňa.

1. Spoznajte svoje SNY a túžby

V praktickom návode, ako si vytvárať šťastný život, spoznáte 5 metód objavovania seba v rozhovoroch s terapeutmi, o ktorých svedčia 1 000 spokojných klientov. Odpovedajte si na otázky pre vytváranie šťastného života, správne odpovede máme častokrát ukryté v sebe - stačí si položiť správnu otázku. Šťastie praje odvážnym. Ak ste sa rozhodli konať, je tu pre vás kupón zdarma v hodnote 50 EUR.

2. Starajte sa o seba POHYBOM

Pohyb je jeden zo základných prvkov šťastného života. Vykročte za šťastím! Kráčajte hocikde a kedykoľvek cvičením, ktoré dáva viac šťastia do života.

Stačí zhlboka dýchať a poznať tri ďalšie jednoduché zásady. Hormón ŠŤASTIA sám naplní váš organizmus. To, čo sa javí v danej chvíli neprekonateľné, v „šťastnom“ štádiu sa vám objavia  minimálne tri spôsoby riešenia. 

3. Využite tvorivosť pre svoj ÚSPECH

Ak ste sa rozhodli ísť do akcie a ste pripravení upratovať vo svojom živote, môžete si vybrať z dvoch ciest. Prvá cesta, sú mnou overené kroky k objaveniu seba, svojho šťastného života.

Vybrala som tie najlepšie kroky, ktoré mi dali silu. Začnite jednoduchými otázkami a spoznávajte túžby svojho srdca.

3. Pracujte a buďte ŠŤASTNÍ

Viete, čo robiť nechcete, no neviete, čo je pre vás to "pravé"? Túžite vo svojej práci získavať energiu, spoznať svoje prirodzené talenty a vytvoriť si, či nájsť šťastné povolanie podľa svojich snov. 

Nájdite smer šťastia v povolaní. Objavte seba, svoje kvality a jedinečný potenciál a zistite aké aspekty má mať vaše povolanie. Vytvorte si víziu naplánujte kroky k vytvoreniu svojho povolania. 

                              Staňte sa tým, kým ste a objavte vaše „šťastné povolanie“.

5. INŠPIRUJTE SA správami

Ak chcete byť obklopení šťastnými správami a informáciami, ktoré inšpirujú a pomáhajú sa na váš život pozerať z iného uhla pohľadu, získajte Príbehy šťastných ľudí a využite poznanie iných pre svoj úspech.

"Ak chceš byť šťastný, vedz, že to záleží len od teba“ Epiktetos

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života