• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Začnime otázkami

Poznám ľudí, ktorým sa darí vytvárať život podľa vlastných predstáv. Pýtam sa: čím sú iní, majú nejaký zázračný kľúč na premáhanie strachu, alebo ho vôbec nepociťujú?

Čo bráni

Aby sme vždy mali silu realizovať naše predstavy a nepodliehali strachu? Vitajte na mieste, z ktorého sa dostanete k otázkam o STRACHU. A prečo práve táto téma?

Pri hľadaní vlastného štýlu ŠŤASTIE

Mnohokrát narazíme práve na vlastný strach, ktorý nás ochromuje a brzdí pri realizácii života podľa vlastných predstáv. Neraz totiž zažívame v živote situácie, keď nás strach oslabuje. Niekedy dokonca spôsobuje, že na svojej ceste nepostupujeme ďalej.

Takéto momenty

Nám šťastie neprinášajú. Niekde v hĺbke duše ostáva smútok z toho, že sme pre naplnenie svojej túžby nič neurobili. Rovnako v živote zažívame momenty sily a radosti z realizácie. Tento pocit pomáha realizovať v živote to, prečo sme tu, svoje poslanie.

Poznanie je základom priateľstva 

Spoznajte svojho nepriateľa strach a odpovedajte na otázky v dotazníku ako premeniť strach na silu a šťastie. Cez osvedčený spôsob – otázky, získajte vlastné poznanie i nový priestor na tvorenie svojich snov. 

Ak hľadáte odpovede na túto tému, prispejte svojimi skúsenosťami a vyplňte dotazník. Ak ste odpoveď už našli, budem vám vďačná, ak odpoviete a tak prispejete k objaveniu kľúča, ako transformovať STRACH na silu a ŠŤASTIE. To najhodnotnejšie z tohto prieskumu bude zosumarizované v pripravovanej knihe, samozrejme, s vaším súhlasom.

Chcete vedieť ako sa odpojiť od najväčšieho zdroja strachu, televízie a internetu? KLIKNITE TU.

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života