• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Hľadajte za strachom

Prekonali ste svoj strach zmeniť život. Nebolo to jednoduché, keďže to bola veľká životná zmena. Vracia sa niekedy ten pocit strachu?

Každá zmena, ktorá znamená rast môže prinášať strach. Niekomu sa strach prejaví v úvodnej fáze zmeny a niekomu neskôr. Dokonca môže prísť až po realizácii alebo v čase zmeny. Bolo obdobie v mojom živote, kedy som sa strachu bránila. Nechcela som ho vidieť, hovorím tomu: „zakopávala som ho pod koberec“.

A to bola hotová katastrofa. Čím viac som ho zakopávala, tým viac sa zväčšoval. Na druhej strane, však cez niektoré životné udalosti som pochopila, že aj strach mi môže priniesť hodnotu. Stal sa z neho môj priateľ. Kedykoľvek strach cítim  pýtam sa základnú otázku: „Čo odo mňa chceš?“ 

A vždy, naozaj vždy, mi príde odpoveď. Ak aj konám podľa tejto odpovedi, situácia, z ktorej mám strach sa vyrieši. Môžem ísť ďalej. Ak chcete vedieť, ako ste na tom so strachom je tu pre vás prieskum Ako zmeniť strach na ŠŤASTIE?

Dlho v mojom živote bolo NECÍTIM. Potom bolo obdobie CÍTIM VŠETKO. Dnes spájam poznatky z obidvoch období a každú emóciu beriem ako DAR. Je to forma ako so mnou komunikuje moja duša. A taktiež je to spôsob osobnostného rastu. Ako môžete komunikovať so sebou? pozrite viac vo videu.

Máte ďalšiu otázku k tejto téme? Rada ju pre vás zodpoviem. Napíšte ju dole do komentárov. Ak vás zaujíma odpoveď na ďalšiu otázku, kliknite Čo je najväčšia výzva?

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života