• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Natočím svoje prvé video na Smartfón

Máte skvelé myšlienky, ktoré chcete zdieľať? Možno aj viete, že video je skvelý nástroj, no neviete kde začať, tak ako i ja pred rokom. Príďte rozvinúť svoju tvorivosť a natočiť svoje prvé video.

Túžite začať, ale máte strach?

To už je dnes minulosťou mať strach postaviť sa pred veľkú kameru pri natáčaní videa. Dnes svoje prvé video pohodlne natočíte na váš smartfón /Iphone, Samsung, či inú značku/. Výsledkom jednodňového kurzu bude vaše prvé natočené video. Zistíte aké obmedzenia bránia využívaniu vašej tvorivosti formou zážitkových cvičení, začnete tvorivosť rozvíjať. Naučíte sa 3 dôležité kroky ako sa o svoju tvorivosť starať každý deň a využívať ju pre seba. 

24 hodín komunikujete so svojím publikom

Viete si predstaviť, že by vaše videá 24 hodín 7 dní v týždni komunikovali s vašim publikom? Práve komunikácia prostredníctvom videí a taktiež článkov umožňuje v dnešnej modernej dobe rozvoja internetu, rýchlejšie zdieľať svoje myšlienky, informácie s existujúcim klientom, či potencionálneho klienta získať.

Jedno video môže vidieť 400 divákov a viac, článok si môže prečítať až 2 000 ľudí. Získate tak slobodu a čas pre seba, svoj rozvoj, či prácu s klientami. Články a videá budú zatiaľ 24 hodín denne šíriť vaše správy, stanú sa vašim zamestnancom. 

Chcete vedieť viac?

Máte jedinečné myšlienky? Chcete začať využívať jeden z dnešných moderných nástrojov? Tým je komunikácia s vaším publikom. 

Hľadáte spôsob ako to urobiť jednoduchšie, rozhodli ste sa prekonať svoj strach a natočiť svoje prvé video? Sledujte tu.

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

breadcrumbs Ďalšie v tejto kategórii: Software, s ktorým to ide

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života