• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Hviezdy a šťastie

Astrológia sa venuje spôsobu objavovania seba, prostredníctvom hviezd. Sama som si v období kedy som stála na križovatke života a nevedela ako ďalej, dala astrologický horoskop vypracovať. Dnes už viem, že pre pokrsteného človeka tento spôsob objavovania nie je v súlade so životným štýlom, ktorému nás zasvätili krstom. A tiež je v rozpore s 1000 - ročiami overeným návodom na šťastný život, ktorý sme získali. 

Pýtate sa tiež otázku...

"Čo je zlé na objavovaní ?" Objavovanie je skvelé, pokiaľ sa ako pokrstený človek objavujeme cez Boha. Kladieme si otázky a srdcom načúvame a rozlišujeme odpovede, ktorými nám Boh odpovedá: novou informáciou v knihe, cez človeka, ktorý  nám zavolá, či "náhodne" ho stretneme.  

Boh k nám rozpráva jazykom, ktorý častokrát dáva význam len nám. Naši priatelia, či rodina významu odpovedí nemusia rozumieť. Ako potom človek, ktorý nie je v súlade s našimi hodnotami, vie nám dať správne informácie? 

 

Preto rozlišujme :)

Hodnoty, postoje a názory tiež, ale hlavne, či astrológ, poradca uznáva rovnaký životný štýl, ktorému sme sa krstom zaviazali. Mať Boha na prvom mieste, dodržiavať 1000-ročiami overený návod na šťastný život. A tiež aj udržovať svoju dušu čistú vďaka návykom, ktoré nám zanechal Ježiš KristusSviatosť pokánia, Eucharistiu a Svätú omšu.

Máte otázky k tejto téme? Napíšte dole do komentátov. Chcete vedieť viac o rozlišovaní? Získajte záznam z vysielania Ako si vyberať správne informácie z kníh. Hovoríme v ňom o rozlišovaní - kliknite :) 

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života