• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Bod zlomu - začiatok šťastného života

Každý jeden BOD ZLOMU vo vašom živote skrýva pre vás DAR. DAR, ktorý býva častokrát zabalený ako poznanie, nový smer, zlepšenie vzťahov v rodine, s priateľmi, alebo objavenie sily vlastnej tvorivosti, či nájdenie osobných talentov a správneho povolania. Zmena uhlu pohľadu na ťažkosti je totiž začiatkom šťastného života.

Rozvod-rozchod alebo iný bod zlomu

Stojíte práve teraz na križovatke svojho života?  Ste v bode, v ktorom hľadáte ten správny smer? Chápem, možno sa necítite práve najlepšie, tak ako kedysi aj ja. Možno ešte nepoznáte to správne riešenie, ako sa dostať zo situácie, v ktorej sa nachádzate. 

Jedno je však isté

Môžete mi VERIŤ, ak v skutočnosti túžite spoznať správnu odpoveď, nájdete ju. Dôležité je začať Objavovať seba, svoje najhlbšie túžby, snyPotrebujete správne otázky pre nájdenie svojich odpovedí? Zoznámte sa s nimi v knihe Objavte seba Objavte šťastie.

 

Cesta k svojmu šťastnému životu

Na začiatku cesty šťastného života je dôležité ROZHODNÚŤ SA pre šťastný život a trénovať každý jeden deň 3 základné kroky: ĎAKOVAŤ za to čo už máte i za seba a PÝTAŤ sa každý jeden deň otázku: Čo by ma urobilo dnes šťatným/nou? A samozrejme KONAŤ.

 

GPS k svojmu šťastnému životu

Každodennou realizáciou základných krokov získate viac sily, energie, odvahy, šťastia a viery v správnu  cestu. Je tu čas naučiť sa využívať silu tvorivosti pre vytváranie svojho vlastného šťastného života. Jej využívaním začnete využívť svoje GPS šťastia a získate schopnosť komunikovať so sebou. Objavíte jednoduchšie riešenia pre životné situácie a získate samozrejme schopnosť tvoriť - písať, natáčať videá, maľovať

Začnite už dnes

Urobte dnes aspoň jeden krok, ktorý vás urobí šťastnými. Každodenným jedným krokom šťastného života získate viac sily, energie, radosti a harmónie do života. Dokázali to už mnohí, dokážete to i VY. Začnite úprimnými odpoveďami na svoje otázky. Ak hľadáte sprievodcu pre vytváranie svojho šťastného života, začnite balíčkom šťastia vo svojej rodine.

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života