• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Prijmite najprv staré vo svojom živote

Vydala som sa na cestu objavovania nových možností, ako si vytvárať šťastie. Zúčastnila som sa kurzu na ostrove Bali, ktorý ma obohatil o zaujímavé informácie.
 
Najviac ma zaujala informácia, ktorú ste mohli zaregistrovať aj v knihe Objavte seba, objavte šťastie, že na to, aby sme mohli zmeniť staré - čo už nechceme, je dôležité to najprv prijať. 

"Až keď to staré dokážeme oceniť, keď budeme za to vďačný, tak až potom to môžeme meniť na nové." 

 

Prečo máme byť vďačný za niečo čo už nechceme?

Dobrá otázka, na čo nám to je, keď už to nechceme. A keď to nechceme, znamená to, že nám situácia, vzťah, práca z nejakého dôvodu už nevyhovuje. Vďačnosť je v prvom rade o prijatí seba, uznaním toho, že my sme si túto situáciu vytvorili.

S vedomím, ktoré sme v danom čase mali. Po druhé, je to vďačnosť za všetky poznania, skúsenosti, vzťahy, ktoré sme získali. Veď aj keby nám nič iné neostalo, zostáva nám poznanie o tom, čo chceme alebo i o tom, čo nechceme. A za to sa oplatí byť vďačný.

 

Ak vďačný nie sme, zastavujeme si príležitosť príchodu niečoho nového a taktiež na podvedomej úrovni útočime voči sebe. Veď, keď neuznáme seba ako tvorcu, ako chceme tvoriť ďalej? Vďačnosť nám prinesie vnútornú harmóniu a dá nám poznanie, čo máme tvoriť v našom živote ďalej.

Máte otázky na túto tému? Napíšte mi dole do komentárov, získate tak odpoveď pre seba a inšpirujete aj iných. Ak hľadáte Šťastie v zamestnaní, čítajte viac TU.

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života