• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Získajte riešenie z negatívnych emócií. Je to možné!

Pamätám si obdobie, kedy som vôbec nič necítila. Deň za dňom išiel a ja som bola ako nepočujúci herec v zlom filme. Roky utekali a  na konci každého som sa pýtala: „Čo výnimočné sa počas roka stalo?“ Toto už bol krajný stav vyhorenia.

Znamenia

Dávno predtým prichádzali znamenia, ktoré až spätne dávali zmysel. Práca, ktorá nemala zmysel, nehovoriac o šťastí. Hnev na okolie a neskôr na seba, smútok, ľahostajnosť, depresia, vyhorenie. Neschopnosť vidieť akékoľvek riešenie. Ochromenie strachom.

Obrovský strach naštartoval zmenu

Chvíľu to bol desivý stav, až po pár dňoch prišiel hnev. A ten ma prebral k životu. Priniesol uvedomenie, že veď nie sme otrokmi svojho života a vždy vieme nájsť riešenie situácie ako z nej von. Samozrejme pokiaľ sa jej nepoddáme.

Mýtus o negatívnych emóciách je preč

Nenechajte sa negatívnymi emóciami zastrašiť, zahnať do kúta alebo nebodaj ich zakopávať pod koberec. Nech by bola životná situácia akákoľvek, verte, že vždy máte v sebe odpoveď alebo nájdete to správne riešenie. Možno už viete, že môžete objavovať pravú túžby svojho srdca, tak aby ste žili podľa zmyslu svojho života.

Pamätáte si ten pocit vzrušenia?

Možno ešte teraz cítite energiu, vzrušenie a odhodlanie, ktoré ste na splnenie sna mali. Možno ste na ceste za ním cítili aj negatívne emócie. No pokiaľ ste sa nevzdali, tak ste svoj sen dosiahli. Niekedy práve negatívne emócie dávajú silu na zmenu. Cítite odpor? Zmeňte ho na prijatie a získajte viac slobody do života.

PS: Čo keď pravú túžbu srdca nevieme nájsť. Sledujte TOTO video. 

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života