• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Spojí nás šťastie?

Investujeme do rôznych komodít, ako sú napríklad zlato, striebro, ropa, meď, no a tiež do nehnuteľností. Zarábate, zhodnocujete peniaze, no od istého momentu vám zarobené peniaze nedávajú šťastie. Chýba hodnota, ktorú by zarobené peniaze priniesli aj okoliu. 

Je tu jedinečná príležitosť investovať do projektu, ktorý sa stará o hodnotu ŠŤASTIA pre iných. Ak máte peniaze a dáva vám zmysel dlhodobo investovať, je tu jedinečná príležitosť pre vás - investovať do šťastia a získať ho viac aj pre seba.  

Ako som sa stala prvou investorkou ŠŤASTIA  

Pred tromi rokmi, keď som dopísala svoj pravdivý príbeh Objavte seba Objavte šťastie, prišla ku mne téma ŠŤASTIE. Od tejto chvíle viem, že mojou úlohou je starať sa o zvyšovanie úrovne šťastia

Teraz na Slovensku a v Čechách, neskôr vo svete. Už počas písania knihy som podriadila všetko v mojom živote tomu, aby som mohla písať. Cez deň som si vytvorila čas na písanie, večer, v noci a cez víkendy sa zo mňa stávala opatrovateľka. A prenajímala som môj byt. Príjem z opatrovania a z prenájmu nehnuteľnosti mi tak dal slobodu písať. 

Písanie ma vtedy celú pohltilo, cítila som, že táto činnosť ma nadovšetko napĺňa pocitom šťastia a radosti vždy, keď som dopísala ďalšiu kapitolu. Po troch rokoch, keď som knihu napísala i vydala a splnila sľub, že sa postarám o mamu priateľky, ktorá pracovala v zahraničí, prišiel čas ísť ďalej.

Začala som študovať na Vysokej škole Akadémia médií,  písala, ale hlavne žila som tému druhej knihy Ako byť väčší ako strach. V mojom živote sa opäť všetko menilo : predala som svoj byt, ktorý som s láskou zariaďovala, neskôr aj prenajímala a práve sme dokončili rekonštrukciu bytového domu.

Pôvodne som chcela vyplatiť hypotéku a investovať do bytov, ktoré budem prenajímať. Dáva mi to totiž šťastie poskytovať šťastný domov ľuďom, ktorí ho potrebujú a mať za to peniaze. Život ma nasmeroval inak. Prišiel ku mne byt, ktorý potreboval zhodnotiť a renovovať a ja som mohla pomôcť žene, ktorá v ňom bývala a potrebovala peniaze z predaja.

Myslela som si, že ho po roku predám, aby som dokončila svoj projekt. No život ma viedol iným smerom a ja som počula : "Nepredávať - poskytovať domov" ,  to ku mne prehováralo moje vnútorné GPS šťastia. Napokon ma o tom presvedčil aj môj posledný nájomník Patrick, ktorý mi povedal, keď som sa rozhodla byt nepredať: "Eva, ďakujem, som taký šťastný, zmenila si môj deň." 

Čo teraz?

Celý rok a pol som robila kroky k tomu, aby som svoj projekt úspešne dokončila. Viedlo ma to rôznymi zaujímavými cestami. Myslela som si, že svoju úlohu poslania, zvyšovať úroveň šťastia na svete, ako aj finančné zabezpečenie projektu budovania ŠŤASTIA, mám zvládnuť úplne sama. Posledné dni mi však ukazujú, že je dôležité posunúť sa vpred a môj príbeh odovzdať ďalej, pretože niekto čaká na moje informácie.

Trvalo mi nejaký čas, kým som pochopila, že : mojou úlohou je ľudí spájať a podporovať projekty, ktoré dávajú ľuďom šťastie. Dávať im vieru i informácie, ktoré sú dôležité z hľadiska smerovania k realizácii projektov ŠŤASTIA a tak prispievať k zvyšovaniu úrovne ŠŤASTIA na svete.

Hľadá sa druhý investor ŠŤASTIA

Zatiaľ sú tieto služby u nás v zárodku. Nie sme na Slovensku, ani v Čechách naučení za ne platiť tak, aby boli plnohodnotným príjmom na vyžitie. Keď sa ma niekto opýtal z čoho žijem necítila som sa komfortne. Príjmy totiž nepokrývali všetky moje náklady a ja som napriek tomu musela investovať do ŠŤASTIA.

Neskôr som si uvedomila : Som prvá INVESTORKA ŠŤASTIA. Je čas, aby prišiel druhý, tretí a možno aj piaty investor a pomohol mi so zvyšovaním úrovne šťastia, byť partnerom Summitu šťastného života 2015. Spojí nás ŠŤASTIE?

Pre koho je investícia do ŠŤASTIA?

Investícia do šťastia je dlhodobá investícia, tak ako aj u iných komodít. Rozdiel medzi investovaním do bežných trhových komodít a do šťastia je v tom, že už samotný proces investovania vám prinesie šťastie.

Šťastie z vytvárania šťastia pre iných, ktoré dáva hodnotu vám i ľuďom a je v súlade s najvyšším dobrom.

Okrem tohto, že svojimi peniazmi prispejete k zvyšovaniu ŠŤASTIA na Slovensku, v Českej republike získate prvenstvo medzi ostatnými investormi. Nebudeme si však nahovárať, že je to bežná investícia. Vyžaduje ODVAHU a VIERU v komoditu ŠŤASTIA.nAk ste investor, ktorý rád investuje do nových a neobvyklých projektov kontaktujte ma TU.  

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života