• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

... je umenie objavovania seba

Keď som si včera písala, čo chcem robiť dnes, spontánne som si napísala: Chcem len byť:) A podarilo sa byť zopár hodín len sama so sebou. So svojimi pocitmi, myšlienkami, sledovaním toho, čo sa deje. Je to umenie dovoliť si v dnešnej uponáhlanej dobe Len tak byť... Môže sa nám to na začiatku zdať dokonca luxusom, ktorý nám nič neprinesie. 

Keď som si dovolila Len byť... podarilo sa mi potom ukončiť a vyriešiť otvorené pracovné veci s ľahkosťou a dokonca som aj "upiekla" nepečenú gaštanovú roládu. Aj takéto potešenie nám môžu priniesť chvíle Len byť...

Doprajte si aj VY svoj deň

Doprajte si tiež svoje chvíle so sebou. Len buďte, posaďte sa dajte si dobrú kávu, či kúpeľ alebo choďte na prechádzku. Pozorujte ako sa cítite, kam vás vedú vaše myšlienky. Či sa udialo niečo výnimočné, či skoro až zázračné v tento deň u vás. Zavolal vám niekto, koho ste už dlho nevideli, či podarilo sa vám šťastne ukončiť niečo dlho neriešiteľné. 

Aj takto môže vyzerať  začiatok šťastného života. Keď som bola sama so sebou, intenzívne som sa pýtala: Čo ďalej, ako mám byť nápomocná šťastiu. 

Čo mám urobiť preto, aby ľudia našli odvahu byť v živote šťastní a vytvárali dni, ktoré sú v súlade s ich najhlbšími túžbami i v súlade s okolitým svetom?

Môžete pomôcť aj VY! Napíšte dole do komentárov Čo by ste pre vytvorenie šťastného života potrebovali? Nejakú konkrétnu informáciu, či hľadáte riešenie pre konkrétny problém, chcete vedieť kam nasmerovať život, či začať písať alebo maľovať, no neviete ako? 

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života