• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Oslavujte spolu s nami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.03. 2015 sme oslávili 3. Medzinárodný deň šťastia na Summite šťastného života 2015. Zažili sme 5 skvelých workshopov s jedinenčnými odborníkmi koučami, psychologičkou a trénerkou vzťahov, expertom na video marketing.

Môžete aj VY získať - využite jedinečnú príležitosť!

Za necelých 5 hodín získate svoje know-how šťastia, konkrétne kroky smer svoje povolanie, či poslanie, priestor na zdielanie s rovnako naladenými ľuďmi, odpovede na svoje otázky. Vďaka tréningom s interaktívnymi metódami aj energiu a silu na zmenu a každodennú aktivitu a šťastný deň.

 

 

Ako sme oslávili Medzinárodný deň ŠTASTIA v roku 2014?

Podarilo sa vám niečo, čo vyčarilo úsmev na vašej tvári: spoznali ste nových ľudí, rozšírili si vedomosti, či urobili niečo pre seba? Podeľte sa aj s ostatnými, napíšte svoje zážitky dole do komentárov. Napíšte aj vtedy, keď Vám bolo smutno. My sme oslavovali celodennou aktivitou na Slovensku i v Českej republike Summitom šťastného života 2014 - vychutnajte si atmosféru TU.

 

Hádajte v ktorom roku bola 1. oslava?

Svet prvýkrát oslavoval Medzinárodný deň šťastia, ktorý schválila Organizácia Spojených národov v roku 2013. Tento deň bol určený na 20. marca a odteraz sa bude oslavovať každý rok. Rezolúcia, ktorá bola prijatá jednomyseľne 193 členným výborom uvádza "Hľadanie šťastia je základným ľudským cieľom." 

Osobne som dostala príležitosť hovoriť o šťastí v rádiu VIVA ako hosť v rannej show. Tešilo ma, že možno hovorím aj k vám i k iným ľuďom, ktorý sa k štýlu-ŠŤASTIE časom pridajú. Okrem toho, že som prekonala strach z verejného vystúpenia, zoznámila som sa aj s tímom ranného vysielania rádia VIVA.

Prvýkrát v živote som mala príležitosť vidieť rozhlasové štúdio. Táto exkurzia bola tiež prejavom spolupráce s vesmírom, ktorá sa nazýva aj synchronicita - zapadla do koncepcie vzdelávania v rámci môjho štúdia na Akadémii médii. Ako sa hovorí, zabila som dve muchy jednou ranou. 

O čom sme hovorili?

Určite sa s vami musím podeliť o tento zážitok: Do vysielania prispievali priamo aj poslucháči a predstavte si, čo sa nestalo. Pred vysielaním, keď som sa s redaktorom rozprávala o nie typických prípadoch, kedy som zažila šťastie, spomenula som spontánne smrť mojej mamy. Napriek tomu, že to bolo ťažké obdobie, zanechala vo mne pocit lásky a šťastia.

Redaktor sa tejto témy zľakol a vycítila som, že to nie je vhodná téma pre rádio. O deň neskôr, počas vysielania mi hovorí: „Predstavte si, napísal nám Lukáš o svojom otcovi, ktorý tu už nie je, že zažil pocit šťastia.“ 

Rozhovor pre vás tu v 5 častiach

Pri tejto situácii ako i dnes, keď mi jedna pani pri registrácii napísala, že nie je rozvedená, som si uvedomila, že nás nikto nenaučil spájať si ťažšie témy zo šťastím. Prevzali sme presvedčenie, že keď sa stane alebo urobíme niečo, čo okolie považuje za chybu, musíme sa obviňovať. Tam kde je obviňovanie, nie je priestor na ŠŤASTIE. Uvedomenie posledných dni mi ukázalo, že ako prvé dôležité v našich životoch je odpustenie. Odpustenie samým sebe, nech išlo o akúkoľvek chybu. Ak to dokážete, urobíte pre seba veľa. Vytvoríte priestor pre radosť a šťastie.

Ak chcete získať aj poučenie, opýtajte sa chyby: Čo som sa mala prostredníctvom teba naučiť, pochopiť? Prijmite to a s radosťou kráčajte ďalej. Ak patríte už do skupiny šťastných ľudí s vlastným štýlom-ŠŤASTIE, gratulujem:)

 

Dar v deň ŠŤASTIA

V deň ŠŤASTIA som tiež mohla obdarovať ďalších troch ľudí, ktorí sa zapojili do Ankety ŠŤASTIA, či už cez blog na www.e-profit.sk alebo cez ankety, ktoré boli v obchodoch: kníhkupectve na Trnavskom mýte alebo v Ethno obchode na Klariskej ulici v Bratislave. Ďakujem im za spoluprácu a výhercom srdečne gratulujem. 

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života