• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Vnútorný pokoj a harmónia dáva silu

V knihe opisujete pomerne dlhú a neľahkú cestu za šťastím. Čo považujete za svoju najväčšiu výhru na tejto ceste?

Sila mi pomáha meniť veci, rozhodnutia a udalosti pokiaľ zistím, že nie sú v súlade s mojím vnútrom. Dáva mi to slobodu. Je to jedna z kľúčových vecí pre mňa žiť život tak, aby bol v súlade so mnou a okolitým svetom. Na druhej strane som zároveň so slobodou dostala zodpovednosť. Je to však iná zodpovednosť, ako bežne poznáme.

Zodpovednosť

znamená, že všetko, čo mám vo svojom živote si vytváram sama a som za to zodpovedná. Na druhej strane, keď som si to vytvorila môžem to aj zmeniť.

Aby som sa však vrátila k otázke, najväčšia výhra je pre mňa pravdivosť voči sebe i voči okolitému svetu. Pravdivosť ma samozrejme v prvom rade oslobodzuje a v druhom rade prináša v živote riešenia situácii, ktoré by som častokrát nevymyslela. 

Ako príklad môžem uviesť nedávnu situáciu: Hľadala som kontakt na človeka v poisťovni, kvôli podpore knihy. Práve som vychádzala z jednej poisťovne, kde som riešila osobné veci. Na stole som našla informáciu, že majú produkt pre ženy a dávajú k nemu darček.

Zaujalo ma to

Išla som na ďalšie stretnutie a volala som, že o chvíľu prídem. Hovorím: „Idem teraz z poisťovne „X“ a za chvíľu som u vás.“ On hovorí: „Vy tam pracujete? Mám tam švagrinú.“ Vysvetlila som mu prečo som tam bola. Prídem na stretnutie a v miestnosti sedí ešte žena, ktorej dokončoval ponuku. Po chvíľke zistím, že je to práve spomínaná švagriná. Sama bez toho, aby som niečo hovorila mi sľúbila, že informáciu o knihe odovzdá  kolegyni.

Malé každodenné výhry

Toto sú tie, kedy mi v mojom živote pomáha tvorivosť pri  realizácii projektov, ale i beh každodenných udalostí. Za toto som veľmi vďačná. Dáva mi to energiu a šetrí čas. Jednou z výhier môže byť aj zmena zamestnania - inšpirujte sa vo videu.

Máte ďalšiu otázku k tejto téme? Rada ju pre vás zodpoviem. Napíšte ju dole do komentárov. Ak vás zaujíma odpoveď na ďalšiu otázku, kliknite Spoločné pri objavovaní šťastia?

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života