• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Strach robiť svoje poslanie

Radi by ste mali lepší životný štýl a robili to, čo naozaj milujete namiesto práce, ktorú možno nemáte radi, ale robíte ju, pretože musíte? 

Živíte sa svojím koníčkom, ale radi by ste sa dostali na ďaľšiu úroveň, prípadne si myslíte, že vašim koníčkom sa nikdy neuživíte?

Po prednáške pána Dr. DeMartini som nové pohľady na túto tému dlho spracovávala. Uviedol na nej niekoľko zásadných informácií, ktoré mi zapadli ako puzzle do môjho obrazu života.

Najviac ma zaujal hodnotový rebríček. Chcete vedieť, na ktorom mieste sú vo vašom živote peniaze? Vyplňte si na jeho stránke hodnotový rebríček.

Prednáška s Dr. DeMartini i reálne situácie v mojom živote vo mne odštartovali ďalšie skúmanie na túto tému. Dostáva sa ku mne veľa ľudí, ktorí hľadajú prácu, ale nevedia sa v doterajších profesiách zamestnať.

Ak sa im to aj podarí, tak s oveľa menším príjmom. Je tu doba, kedy je potrebné sa naučiť nové zručnosti. Opýtať sa samého seba: Napĺňa ma táto práca, prináša mi ŠŤASTIE?

Ak robíte to, čo vám dáva ŠŤASTIE, máte prvý predpoklad na vstup peňazí do života. Ak nie, nájdite svoj smer šťastie v povolaní.

Ako ďalej?

Ďakujte za za všetko, čo už máte. 

Zmeňte negatívne myšlienky o peniazoch na pozitívne. Ako na to sa dočítate v Praktickom návode ako vytvárať šťastný život strana 93.

Prevezmite 100% zodpovednosť za to, čo v živote vytvárate. 

Vnútorný postoj, že na všetko mám dosť peňazí. Verím v najlepšiu verziu svojho života pre seba a podľa intuície konám, každý jeden deň urobím aspoň jeden krok.

Využívam príležitosti, ktoré ku mne prichádzajú.

Najprv zaplatím sebe 10% z príjmu a až potom všetky svoje účty.

Každý týždeň sledujem svoje príjmy a výdaje.

Získajte nový uhoľ pohľadu na strach cez otázky

Po prednáške sa vo mne otvorili ďalšie otázky. Rozhodla som túto tému ďalej skúmať - prieskumom Ako premeniť strach na šťastie? Odpoveďami na otázky získate nový uhol pohľadu na svoj vzťah k strachu. Ak sme vnútorne šťastní, tak aj peňazí máme dostatok.

Ak však začneme pochybovať o sebe a podľahneme strachu, peniaze začnú od nás odchádzať. Využite poznanie iných pre svoj vlastný úspech. Inšpirujte sa ich cestou k realizácii ich povolania - zadajte meno a email hore na stránke. Získate Príbehy šťastných ľudí. Ak chcete vedieť ako stratu zamestnania premeniť na výhru... čítajte TU.

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života