• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Objavte seba, objavte svoje šťastie

Od detstva nám hovoria, že máme byť ŠŤASTNÝ. Ale nikto nás neučí, ako objaviť seba, ako objaviť svoje ŠŤASTIE. Prečo sa neučíme počúvať seba a realizovať to, čo cítime, že je pre nás najlepšie? Často nám až životné ťažkosti dovolia spoznať kto sme, po čom túžime, aké sú naše skutočné túžby a sny. 

Čo znamená objavovať samého seba

Štýl-šťastie Viem, čo chcem a túžim to dosiahnuť.

Štýl-šťastie Pýtam sa, čo mám na dosiahnutie svojej túžby urobiť.

Štýl-šťastie Objavujem a mením svoje negatívne presvedčenia.

Štýl-šťastie Získavam nové vedomosti a jednoduchšie realizujem to, čo chcem.

Štýl-šťastie Radujem sa z realizácie krokov - aj dočasný neúspech vedie k ŠŤASTIU!

Chcete vedieť, čo vám môže v živote priniesť šťastie? Zistite, čo už vo svojom živote prirodzene robíte a čo môžete do svojho života doplniť. Vyplňte si svoju Anketu ŠŤASTIA.

Ako Objavovať seba?

Vedieť čo chcem, je veľmi dôležitý začiatok. Pre mňa osobne, to bola dlhá cesta. Nie také to rozumové chcenie: dom, manžel, pes... Ale, čo chcem z celej svojej duše, čo som JA. Ak už viete čo chcete - GRATULUJEM! Je to výborný začiatok. 

Ak to už viete dlhší čas, no nedarí sa vám dosiahnuť želaný výsledok, je najvyšší čas nazrieť do svojho vnútra - a objaviť svoje pravé JA. Realizovať kroky so želaným výsledkom.  

Ľahko sa to povie? Viem, chcete a asi veľmi chcete... Poznám obdobia neistoty a pátrania. Odvaha nájsť správny spôsob vám určite prinesie svoje ovocie. 

Najväčšia prekážka pri objavovaní seba

Zažili ste už v živote situáciu, keď ste presne vedeli, čo máte urobiť a napriek tomu ste to neurobili? Podľahli ste strachu alebo vás niekto ovplyvnil? Neskôr ste pochopili, že ste mali konať podľa svojho vnútorného GPS – intuície. Vďaka nej môžeme ťažkým situáciám v živote predchádzať. 

Môžeme sa učiť pomocou šťastia. Dá sa to? Áno, no chce to v prvom rade objaviť seba. Nájsť ten správny spôsob komunikácie so sebou, meniť myslenie a konať.

 

Šťastie patrí nám všetkým

Znie vám to neuveriteľne? Uverili ste tomu, že šťastie je len niečo náhodné a máte naň nárok len raz za čas? Čo keby som vám povedala, že šťastie si môžete sami vytvárať.

Objavte vlastný životný štýl - šťastie. Uverte v originalitu seba. Skúmajte a hľadajte vlastnú pravdu. Začnite svojím dňom Len byť... 

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života