• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Otázky, ktoré sa pýtate

Jedného dňa stojíte na križovatke svojho života. Neviete čo by ste sa opýtali, neviete kde máte začať, koho osloviť, s kým sa porozprávať. Viete len jedno, že vo vašom živote sa už necítite dobre.

Pamätáte sa na chvíle

Keď ste boli šťastní. Kedy to bolo? Máte všetko materiálne, chodíte na dovolenky, stretávate sa s priateľmi, máte pri sebe partnera, rodinu, no predsa vám niečo chýba.

V období životných križovatiek

Bodov zlomu, mnohým pomáha inšpirovať sa. Možno aj vy potrebujete načerpať nové podnety a spoznať nový uhol pohľadu na to, čo práve prežívate. Viete o tom, že aj iní riešia podobné a možno aj rovnaké otázky? Inšpiratívne nápady vám pomôžu vdýchnuť novú tvorivú energiu a napokon to možno budete vy, kto sa stane inšpiratívnym príkladom pre iných. Vyskúšajte niečo urobiť inak, vneste do svojho života zmenu.   

Toto sú otázky, ktoré sa ma pýtate, vyberte si vašu:

Šťastie každý jeden deň?

Premením ťažkosti na šťastie?

Ako nájsť šťastie?

Čo je najväčšia výzva?

Najväčšia výhra zo zmeny?

Spoločné pri hľadaní šťastia

 

Máte ďalšiu otázku?

Napíšte ju dole do komentára. Okrem toho, že získate odpoveď na svoju otázku, pomôžete aj iným. Veď otázky otvárajú priestor, poskytujú nový uhol pohľadu a dávajú nové možnosti riešenia situácií, ktoré sa na prvý pohľad javia ako neriešitelné. Ak neviete aké otázky si položiť, začnite 12 otázkami z knihy. Nielen, že objavíte svoje túžby, ale vďaka hre Emócie sa ich naučíte so svojou rodinou zdieľať hravo.

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života