• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Pracujú pre vás nástroje info-podnikania?

Sučasná doba nám priniesla veľa nových prostriedkov, ktoré nám môžu uľahčovať podnikanie. Okrem webovej stránky, ktorú už poznáme ...môžeme využívať video a blogy

Táto skúsenosť mi opäť ukázala, že sa mi darí získané informácie uplatňovať v praxi oveľa pomalšie ako by som chcela. Nie vždy je to jednoduché a častokrát musím najprv sa naučiť veľa nových vecí, kým je vidieť výsledok. 

Mám toľko informácií, že mi ide z toho hlava prasknúť

Na začiatku roku 2013 som sedela pri počítači a pozerala úvodné video v  Online Academy Club Davida Kirša

Video bolo perfektné, obsahovalo množstvo informácií. Z toho 90% z týchto informácií bolo pre mňa úplne nových. Hovorím si: „UF“, toto ja nikdy nemôžem zvládnuť.

Už len to množstvo techniky

 „Potrebujete kameru, mikrofón, pozadie, svetlá.“ Jediné, čo som si z celého videa zapamätala a čo ma najviac upútalo, bola informácia, že videá sa dajú natáčať aj na IPHONE. To sa pre mňa zdala ako najefektívnejšia verzia.

Potrebujete aj VY čas, aby ste sa pustili do akcie?

Tak ako vždy, chvíľu mi trvalo, kým som sa rozhodla pustiť do akcie. Potrebovala som informácie, ktoré som si vypočula, stráviť. Viem, že dnes je informačná doba, no ja som skôr praktická “Blondínka“.

Stačí keď ma niekto prevedie celým procesom jedenkrát. Potom už viem vytvárať svoj vlastný systém Ako na to.

Motívom k akcii

bol Medzinárodný deň šťastia 20.3. 2013. Opäť ma ŠŤASTIE motivovalo k činu. Veľmi som túžila odovzdať ľuďom DAR endorfínové cvičenie Vykročte za šťastím.

V tej chvíli som si vôbec nevedela predstaviť, že ja by som mohla sama natáčať svoje video a už vôbec, že sa dokážem postaviť pred kameru.  A tak som sa pustila do hľadania správneho človeka.

Postupne nachádzam šťastie

Video sa stalo pre mňa druhým nástrojom info-marketingu, ktorý so mnou veľmi silno rezonuje.

Prvým bol blog. Cítim sa šťastná pri učení jednotlivých krokov, vymýšľaní scenára, vzrušenie predtým než sa postavím pred kameru. Pri natáčaní sa vo mne častokrát mieša strach, hnev a taktiež radosť z výsledku.

Včera som dostala otázku, TY máš na to talent?

Skôr by som povedala, že mám talent, či skôr trpezlivosť a odvahu na premenu ťažkostí na šťastie a rozvinutú tvorivosť.

Sama viem, aké je dôležité vytrvať, nájsť si oblasť, ktorá vo vás vyvoláva nadšenie alebo strach.Veď za každým strachom sa skrýva šťastie.  

Nájsť si správneho učiteľa

Má pochopenie a trpezlivosť pre vás. Spojila som to čo mi ide ľahko, s tým čo som sa naučila ťažko. Na začiatok je dôležité poznať svoju víziu. Ako ju objaviť?

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života