• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Máte VŠETKO a predsa NIČ! 

Možno sa aj vy teraz cítite rovnako ako ja pred 10 rokmi. Po dlhom a náročnom období som konečne žila vo vysnívanom dome. Očakávala som eufóriu z dosiahnutého výsledku.

No opak bol pravdou. Spomínam na si na príbeh s oknami. Chybička krásy sa vlúdila. Mali úplne inú farbu ako som chcela. Rozmer chyby ešte zväčšovala úmerne veľkosť investície. 

Sen o ideálnom bývaní sa rozplynul a vždy keď som okolo nich prešla, zaplavili ma nie práve pozitívne emócie - zlosť a odpor.

Zažili ste to niekedy aj VY?

Možno by tieto pocity zožierali moje vnútro ešte dlho, keby mi nevstúpila do života tvorivosť. Práve jej rozvíjanie mi dalo poznanie, že nie všetky riešenie, ktoré mi servírovali médiá sú aj pre mňa. A tak prijatie podľa médií nedokonaléh, pretvorilo odpor na nové riešenie. 

Okná sa nedali sa zmeniť, no dali sa pretvoriť na výhodu. To čo na prvý pohľad vyzeralo ako najškaredšia časť domu sa napokon ukázalo ako najzaujímavejšia dominanta. 

Prijatie nedokonalého sa stalo kľúčom k riešeniu

Prijatie vnesie kľud a pokoj nielen do vášho života, ale i do situácie. Rozhodnutím prijať situáciu, či vzťah, zrazu pocítite v sebe pokoj a harmóniu.

Ľudia naokolo vás sa usmievajú a svet akoby šibnutím prútika uvidíte v žiarivejších farbách. Tam, kde neboli žiadne možnosti riešenia, zrazu vidíte aspoň dve.  Častokrát jednoduchšie, ekonomickejšie. Prinášajú dar v podobe radosti a šťastia.

Možno namietate, že vy to neviete

Možno je to teraz aj tak. Rozumiem, aj ja som nebola schopná veriť, že mám schopnosť tvoriť. A podarilo sa.

Nie zo dňa na deň, ale výsledok stál za to. Každým jedným novým kusom nábytku rástla  radosť z novovytvoreného. A tá priťahovala ďalšie a ďalšie radostné situácie.  Ukazovali nové a nepoznané talenty.

Ako môžeme pravé túžby srdca objavovať?

Objavujte svoje pravé túžby v jednoduchých troch krokoch. Každé ráno počas troch mesiacov, začnite rannými stránkami.  Raz do týždňa strávte dve hodiny sami so sebou. 

Robte to, čo vás baví, napĺňa radosťou a šťastím. A do tretice prijmite aj svoje negatívne myšlienky a emócie. Tento jednoduchý recept overili roky.

Fungoval vždy v každej situácii, ktorú som prijala a rozhodla sa pretvoriť na niečo pozitívne pre seba.

P.S.: Ako na to?  NAKUKNITE!

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

breadcrumbs Ďalšie v tejto kategórii: Dajme ZELENÚ láske, Hrajte sa s vďačnosťou

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života