• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Ochutnajte pocit viery v naplnenie svojich snov

Súhlasíte tvrdením Príležitosti sú tu vždy? Toto je veľmi dôležité presvedčenie. Ak s ním vnútorne súhlasíte, máte v mnohých ohľadoch jednoduchší a šťastnejší život.

Prečo? V to čo veríme aj máme. Ak veríme, že z každej životnej situácie nájdem východisko a dokonca ju premením na hodnotu a ŠŤASTIE, tak sa to aj podarí. Pýtate sa ako to dosiahnuť? Skúšali ste rôzne techniky no žiadna vám nefunguje? Stále pociťujete strach vybrať sa na cestu za šťastím? 

Čo znamená veriť?

Viera je jedna zo zásad ŠŤASTIA, ale taktiež ženské meno. Vychádza z nášho vnútra a je úprimná. Vieme, že v to čo veríme je v súlade s nami. Tak ako keď sme boli deti a úprimne sme celým srdcom verili v uskutočnenie snov. Pamätáte si?  Verili ste v seba, v niečo vyššie čo vždy pomáha i v uskutočnenie snov. Mali ste silu na realizáciu čohokoľvek. 

Cesta ku šťastiu - jednoduché cvičenie pre vás

Skúste sa na chvíľu v kľude posadiť, zavrieť oči a predstaviť si seba ako dieťa, ktoré verí v naplnenie svojich snov. Pozorne sa na seba pozrite: výzor, oblečenie, vek, pocit. Je príjemné to čo cítite?

Nechajte týmto pocitom naplniť celé telo. Preciťujte tak dlho ako sa len dá - vyživujete svoje telo. Keď sa dostaví pocit viery v seba, uskutočnenie svojich snov, či viera v Boha, tak ho pustite a otvorte oči.

Trénujte a konajte. Pozorujte svoj reálny život. Aké príležitosti vám ponúkajú akých ľudí stretávate? O čom ste sa dočítali a zarezonovalo to s vaším vnútrom? Toto sú odpovede na vnútornú zmenu.

Pozor na strach

Toto je dôležité vedieť. Keď k vám začnú prichádzať príležitosti, môžu vyvolávať aj strach. Strach, či je táto príležitosť práve to čo ste chceli, kde máte na jej realizáciu zobrať peniaze a pod.

Tento strach je príležitosťou na zmenu starých presvedčení – príležitosť na rast a vytvorenie života podľa štýlu - ŠŤASTIE. Vytvorte si obraz šťastného života inšpirujte sa návodom v knihe. Ak túžite zažívať druhú úroveň šťastia naučte sa v Akadémii šťastia objavovať, po čom vo vašom živote túži Boh.

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života