• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Len ak túžite užívať si viac lásky vďaka návykom šťastia

Pamätám si obdobie kedy som necítila, nevedela a taktiež obdobie, kedy sa mi zdali informácie, ktoré ku mne prichádzali dobré. Dokonca som mala pocit, že potrebujem všetky informácie. Ak mi, čo i len jedna unikne, tak mi bude chýbať a o niečo veľmi dôležité prídem.

Bez každej, čo i len jednej neuspejem v živote . Čím viac som získavala prax v komunikácii sama so sebou, tým viac som si vedela vyberať informácie, ktoré sú pre mňa užitočné, ktoré už nie. 

Ušetríte nielen peniaze, čas...

Veľké množstvo informácií okrem toho, že nás núti stále niečo študovať, prijímať postupy iných, zaberá nám drahocenný čas. Chýba nám potom na stretnutia s blízkymi a rodinu. 

Častokrát sa stáva, že napriek tomu, že mnohí ľudia určité informácie potrebujú, mi ich pre naplnenie svojho poslania vôbec potrebovať nemusíme. Čo sa však stane, keď podľahneme tlaku okolia?  

Míňame čas, peniaze na niečo, čo v konečnom dôsledku nám aj tak žiadny úžitok neprinesie, ani nášmu okoliu. Okrem týchto dvoch veličín si znižujeme aj vlastnú sebahodnotu, odloženými dokumentami v počítači.

Pripomínajú nám, čo všetko sme ešte nenaštudovali. Cítime podvedomý tlak, že by sme mali, veď úspešnejší, tí čo sú tam kde chceme byť mi, tak hovoria.  Zamyslite sa len nad jednou vecou, študuje záhradný architekt atómovú fyziku?

Riaďte sa svojím srdcom

"Rozhodujte sa sami" vzniká práve pre vás, ktorí ste už na ceste šťastného života ďalej. Poznáte svoj vlastný spôsob komunikácie so sebou. Viete rozlíšiť, ktorá informácia je pre vás prospešná a ktorú už nepotrebujete.

V dnešnej dobe veľkého množstva informácií - návyky šťastia, dávajú silu a schopnosť rozlišovať a vyberať si pre seba prospešné informácie. 

V tejto rubrike nájdete informácie o tréningoch, ktoré prispievajú k zvyšovaniu úrovne šťastia, určitej skupiny ľudí. Poskytnem vám informácie v podobe článkov a video rozhorov a môžete sa tak sami rozhodnúť, či chcete tréning ochutnať, zistiť viac informácii pre seba.

Vždy sa pýtajte túto jednu otázku: Sú tieto informácie prospešné pre mňa osobne, či naplnenie môjho poslania? 

Prajem Vám úspešný výber, vyberajte len tie informácie, o ktorých vaše srdce hovorí, že sú pre vás tie pravé.  

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života