• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Odpor a hnev sú emócie zmeny

Akú emóciu vyvoláva vo vás slovo ŠŤASTIE? Odpor? Potom ste na dobrej ceste. Poďte ďalej. Čo takto hnev - tiež dobrá energia na zmenu. Vykročte a staňte sa scenáristom svojho života... 

Už ste toto všetko počuli a vyskúšali ste pozitívne myslieť. Život sa na chvíľu možno aj zlepšil, ale stále nežijete tak ako túžite? Máte už dosť rečí o šťastnom živote. Naskakuje vám husia koža, keď počujete slovo šťastie, možno cítite odpor alebo dokonca hnev. Chápem, šťastie má rôzne úrovne

Prvou je, prijať súčasný život nech je akýkoľvek a byť vďačný. Druhou úrovňou je, začať si šťastný život vytvárať. Krok za krokom sa naučiť zručnosti nového spôsobu cestovania. Chcieť tú najvyššiu verziu života, prevziať zodpovednosť, byť víťazom, nie obeťou, mať odvahu a konať.

Toto všetko v súlade s najvyšším dobrom pre seba, okolitý svet, božským zámerom a slobodnou vôľou všetkých zúčastnených. Ste rozhodnutí vytvárať si svoj šťastní život? - otočte svoj život smer šťastie TU.

Rozumiem, viem čo prežívate

Cítiť emócie, priznať si ich, nech už sú akékoľvek, je dalšou zručnosťou šťastného života. Zažila som v živote niekoľko ťažkých chvíľ. Niektoré z nich mi dali najväčší DAR - spoznala som viac samu  seba, svoje sny, túžby, hodnoty  i poslanie. Každý deň sa učím a cestujem každý jeden deň.

Môj život nie je dokonalý, ale je naplnený šťastím. Chcete sa dozvedieť, ako  môže k harmónii a radosti svojho života prispieť šťastie? Ak  tieto slová zarezonovali s vaším vnútrom - vykročte a získajte každým krokom pre sebVIAC šťastia. 

 

Máte otázky k tejto téme? Napíšte dole do komentárov a získajte odpoveď pre seba i buďte inšpiráciou pre iných. Hovoríte, že nemáte na šťastný život peniaze? Je to naozaj tak - viac TU.

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života