• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Ako môžem pokračovať na ceste šťastného života...

Zažívate vo svojom živote nové situácie, v ktorých sa ešte nepoznáte, hľadáte nové riešenia, učíte sa komunikovať s iným typom ľudí, chodíte na nové miesta? Potrebujete sa o vašej ceste porozprávať alebo len byť vypočutí?

Ak ste si na otázku odpovedali áno, sú tu pre vás až dve možnosti. Prvá je, že využijete skypový rozhovor s konzultantmi Akadémie šťastia alebo ak je vo vašom okolí viac ľudí, ktorí sa chcú o šťastí rozprávať, napíšte mi a dohodneme termín stretnutia. Teším sa na spoločné rozhovory.

Skypový rozhovor zdarma

Ak hľadáte niekoho s kým by ste sa mohli porozprávať o tom čo práve zažívate, ste na správnom mieste. Môžete využiť bezplatnú Analýzu svojho osobného problému, ktorý získavate v rámci tréningu Akadémie šťastia. Rada si vypočujem, čo vás práve v tomto úseku života trápi alebo aj to čo vás teší. Viac o Akadémii šťastia - kliknite.

Rozhovory o šťastí

V posledných týždňoch si čím ďalej viac uvedomujem 3 dôležité piliere k šťastiu. Po prvé Mať svoj sen, ktorý vyvoláva túžbu ho uskutočniť, nech sa deje čokoľvek. Ako znovu objaviť svoj sen sa môžete dočítať aj v článku na blogu e-profit.sk. 

Po druhé, vedieť si ho realizovať - využívať tvorivosť. Tretím pilierom k šťastiu je dôležitosť zdieľať , čo sme na ceste za svojím snom objavili. Podeliť sa o životné múdrosti získané počas cesty za snom. 

Stalo sa vám, že váš úsmev či skúsenosť pretavená do zrnka múdrosti, vrátila nádej do života človeku, ktorý to už vzdal? Mne sa to stalo včera.

Preto ak cítite, že máte okolo seba skupinu 10 ľudí, ktorý by sa chceli o šťastí rozprávať napíšte. Rozhovory o šťastí môžu byť také ako v Bratislave, vo Zvolene - čítajte viac tu.

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života