• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Túžite zažívať rodinnú pohodu nielen na Vianoce?

Čo by ste povedali na to, keby ste magické čaro Vianoc lásky a  rodinnej pohody, zažívali každý deň v roku? Ak je vaša viera ako horčičné zrnko, nebude vám to nemožné. Aj keď zažívate vo svojom živote tie najhoršie chvíle.  Liečivé účinky Božskej lásky sú tu pre vás aj vtedy, ak sú vám známe tieto momenty...

Navonok nič nechýba

Usmievame sa! Prajeme si všetci navzájom, pokojné a šťastné Vianoce! Navonok nám nič nechýba, jeden krajší outfit od druhého. No, keď sa zadívame do očí, v prvom momente nás zarazí chýbajúci lesk. A ak si nájdeme ešte ČAS a pozrieme sa do očí hlbšie, zamrazí nás hlboký smútok.

Vysiela rôzne signály

Upozorňuje, že niečo nie je v poriadku. Najprv jemnučko, cez pocity únavy a strachu. Neskôr, ak zaženieme vnútorný hlas a neurobíme to, čo nám radí, kričí hlasnejšie. Opakujú sa nachladnutia, chrípky, či iné choroby. V ten najlepší ČAS! Na Vianoce, či v období dovolenky. Pýtate sa aj vy: Ako je to možné? Tak ako kedysi ja. Dlho som tieto správy nechápala a tak sa lekcie pritvrdili. Vnútorný kompas prestával fungovať, slabol vnútorný hlas, ktorým sa ma snažil Boh viesť. To, čo som predtým zvládala s radosťou, zrazu som nemala chuť ani začať.

Už v 30. roku života ...

... si hovoríme: Asi som už na to starý/á. Ak tomu uveríme, rezignujeme a prestaneme sa tešiť aj na najkrajšie obdobie roka, Vianoce. Namiesto spomalenia rýchlosti a objavenia príčiny, cez otázku, univerzálny kľúč ŠŤASTIA, pridáme plyn. Zavalíme sa ďalšími starosťami, napr. komu aký darček kúpiť. Každým rokom prihadzujeme zopár euro, aby sme umlčali svedomie, ktoré nám vyčíta,  že trávime so svojou rodinou, stále menej a menej času. Výčitkami a spôsobom života srdce zatvrdlo. V rýchlosti života stratíme pravé túžby svojho srdca. A je prirodzené, že strácame citlivosť na túžby našich blízkych. Nie je to však tvoja chyba. Nikto ťa neučil, ako sa v živote zastaviť a nájsť si čas na objavenie svojich túžob.

Svet nás núti žiť rýchlo

Podľa mienky spoločnosti, zastaviť sa je ako padnúť na samé dno a už sa nikdy nepostaviť. Opak je však pravdou. Ak si dovolíš zastaviť sa a uveríš, že môžeš žiť svoj šťastný život, dostaneš krídla. Stratí sa únava a získaš čas.  Duša sa opäť rozžiari a kamenné srdce premení na rozkvitnutú záhradu. Vráti lesk našim očiam. Je to ako, keď sa vrátiš v čase a znova zažiješ svoje detské vianočné chvíle. To celodenné očakávanie magického príchodu Ježiška. Dáva nám ten najvzácnejší dar, LÁSKU.

Božskú LÁSKU...

... ktorá v deň narodenia Ježiška, rozkvitne naše srdcia. Magický dotyk Božskej lásky cítime na Štedrý deň, keď spolu raňajkujeme, či pri skromnom obede. Tešíme na kapustnicu, či vyprážaného kapra, ktorý už nikdy počas roka nemá takú úžasnú chuť. Najviac si však vychutnávame spokojnosť a harmóniu so svojimi blízkymi. Ako čarovným prútikom zmiznú všetky nezhody v rodine a otvorené hádky sú zabudnuté. Láskavým pohľadom hladíme svojich najbližších a spomíname s láskou na tých, ktorí už nie sú s nami. Uverili sme a magický dotyk  Božskej lásky napĺňa naše srdcia. Nič nám nie je nemožné. 

 

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života