• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Cez víkend i pracovný deň


Predstavovali ste si, že by ste ráno nemuseli ísť do práce? Áno, krásna predstava. No, položme si ruku na srdce, ako dlho vieme žiť bez práce?

Viem, ak ste teraz z práce unavení

Nemáte silu, tak si určite viete predstaviť aj rok ničnerobenia. Dá sa to, no už po prvých troch mesiacoch oddychu prichádza obdobie hľadania - čo robiť? 

Čím dlhšie sme bez práce, tým sme nešťastnejší, nespokojnejší, upadáme do letargie.

Dnes však už rozdiel medzi víkendom a týždňom nevnímam. Cesta k tomuto výsledku bola kľukatá a nie vždy jednoduchá. Podarilo sa mi nájsť šťastie v povolaní a za to som veľmi vďačná. Veď v práci trávime minimálne 1/3 dňa. 

Otočte svoj život správnym smerom

Máte niekoľko možností, ktorou cestou k svojmu šťastnému životu môžete cestovať. Niektorí ľudia hovoria, že nie je dobré dávať veľa možnosti na výber, pretože človek stratí smer. Veríte, že ak počúvate svoje srdce, robíte správne rozhodnutia, máte 100% zodpovednosť za svoj život. 

Niekedy na to, aby sme uverili

Stačí keď vieme, že niekto už žije tak ako chceme. Stačí, keď sa nás dotkne jedno slovo z príbehu a zrazu poznáme, kroky, ktoré je dôležité pre nás urobiť. Spolu s Petrou Harazímovou sme položili otázky ľuďom, ktorých už aj možno poznáte - Andymu Winsonovi, Eve Uhríkovej, Františkovi Kozáčkovi, ale i podnikateľom Stanislave Mrázkovej, Martinovi Hausenblasovi, Martinovi Mažárovi ako i známemu umelcovi Martinovi Poštovi, ktorý radikálne Otočil svoj život - smer šťastie.  

Spolu 9 poznaní

Aj VY ich môžete využiť pre svoj šťastný život každý jeden deň. Inšpirujte sa netradičnými povolaniami a nájdite svoj smer šťastie v povolaní. 

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života