• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Ste alebo nie ste tvoriví?

Je tiež otázkou v Ankete ŠŤASTIA. Účastníci ankety na prvom mieste uviedli, že šťastie im dávajú priatelia, na druhom mieste rodina a na treťom tvorivosť

Je to zaujímavé zistenie, že hmotné statky ako dom, peniaze predbehla práve tvorivosť. A nie je osamelá. Za ňou nasleduje hudba, kniha a článok, čo sú produkty tvorivosti. Teší ma tento výsledok, potvrdzuje môj názor.  

Keď sa pozrieme do histórie ľudstva, vďaka tvorivosti vzniklo niekoľko zaujímavých produktov a služieb, napr. šijací stroj, mobilný telefón, či počítač. 

Niektoré vznikli z núdze, iné cieleným výskumom a ďalšie úplnou náhodou. Mnohé články o vedcoch, či vynálezcoch spája spoločná idea. K objavu tvorivej myšlienky prišli v stave uvoľnenia, niekedy sa im riešenie prisnilo. 

Viete, čo stojí pred každou tvorivosťou?

Pomohla vám tvorivosť k zmene situácie, ktorá vyzerala ako katastrofa na úspešné riešenie alebo ju využívate na písanie, natáčanie videí, či inú tvorivú činnosť? Existujú mnohé presvedčenia, buď sa tvoriví narodíme alebo nie. Tvorivosť podľa mnohých ďalších, patrí len vyvoleným a ostatní tvoriť nevedia. 

V tomto presvedčení som žila aj ja, až raz... V období nezamestnanosti a hľadania nového životného smerovania som išla do kníhkupectva. Do očí mi udrela kniha Umelcova cesta. Zaujala ma. Aj vďaka nech som pochopila, že pred každou tvorivosťou, stojí túžba srdca.  Za tie roky už mám overené, ktoré kroky fungujú, tiež som spoznala 2 hlavné príčiny, PREČO pravé túžby srdca nevieme objaviť. Začnite prvou príčinou infostresom. Ste na šťastie pripravení? - kliknite.

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života