• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Video skvelý zamestnanec

Stalo sa vám niekedy, že ste o niečom snívali, no nevideli celý obraz svojho sna? Niečo chýbalo, ale nevedeli ste čo. Mne sa to stalo minulý rok a súviselo to s mojou obľúbenou témou - šťastím. Motívom k akcii bol Medzinárodný deň šťastia 20.3. 2013.  Opäť ma ŠŤASTIE motivovalo k činu.

Veľmi som túžila

Odovzdať ľuďom DAR endorfínové cvičenie Vykročte za šťastím. Predstavovala som si, že sa stretneme v Bratislave a naučím ľudí toto skvelé cvičenie. Video mi dalo vtedy nové riešenie a teraz dáva mne i iným ŠŤASTIE

V tej chvíli som si vôbec nevedela predstaviť, že by som mohla sama natáčať svoje video a už vôbec, že sa dokážem postaviť pred kameru. A tak som sa pustila do hľadania správneho človeka.

2x VIDEO ukázalo jednoduchšie riešenie  

Prvýkrát ukázalo jednoduchší spôsob ako odovzdať ľuďom DAR, nielen v Bratislave, ale na celom Slovensku. Spoznala som Alenu Paľovú a natočila video s cvičením. Previedla ma prvou skúsenosťou – postaviť sa pred kameru.

Video nie je síce dokonalé, spĺňa však svoju funkciu – učí ľudí ako vytvárať endorfíny, hormóny ŠŤASTIA na celom Slovensku.

Druhýkrát VIDEO ukázalo novú víziu ako vytvoriť oslavu Medzinárodného dňa ŠŤASTIA. Vedela som vytvoriť scenár, keďže tvorivosť mám otvorenú a pracujem s ňou každý jeden deň.

Chcela som vedieť konkrétne kroky ako video Natočiť, Zostrihať a Zavesiť na svoj YouTube kanál. Spoznala som Františka Kozáčka, ktorý ma to v tréningu naučil. Dnes z poznania môjho trénera možete čerpať aj VY on-line zdarma - kliknite TU. 

Čo bolo však najlepšie? Tréning okrem zručností mi dal obraz Summitu šťastného života. Vďaka vnútornému obrazu som získala silu a túžbu na realizáciu. Čerpajte silu pre svoj smer ŠŤASTIE z príbehu Františka Kozáčka v e-booku Príbehy šťastných ľudí.

                   Video, ktoré ukázalo Summit šťastného života                                          

 

VIDEO - môžete vidieť a aj realizovať svoje sny 

Deväť mesačná cesta vytvárania mi ukázala výhody VIDEA nielen v zjednodušovaní podnikania, ale taktiež  jeho potenciál pri otváraní tvorivosti a vytváraní vízií a snov. To mi dalo silu realizovať víziu z videa - Summit šťastného života 2014. 

Na vlastnej koži poznám, aké náročné je nové technológie uchopiť a začať realizovať. Moje ťažkosti ma inšpirovali k zjednodušeniu vytvárania videí a tiež k využitiu videa pre otváranie a rozvoj tvorivosti i objavovaní vízií, túžob a snov.

Máte otázky k tejto téme? Napíšte dole do komentárov. Ak chcete vedieť akú vlastnosť je dôležité rozvíjať pre naplnenie svojich snov... čítajte ďalej.

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života