• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Rozhodnete sa pre šťastie?

Všetci sme na ceste za poznaním niečoho vyššieho a objavnejšieho a zároveň na ceste k pochopeniu a uznaniu samého seba. Čo to je, na to každý z nás musí prísť sám.

Dostávame úlohy, ktoré máme naplniť. Aké to sú nikto z nás nevie, potrebujeme ich objaviť. Najlepšie začať v detstve, počúvať  a rozvíjať to, čo nás prirodzene bavíAk sa necháme ovplyvniť okolím alebo vlastnou lenivosťou a talenty necháme tak, počkajú nás v neskoršom veku.

Vždy je príležitosť začať objavovať seba a vždy je na to ten správny čas.Raz za čas prichádzajú do nášho života situácie a ukazujú nám náš smer – naše poslanie.

Dovoľ si ho objaviť a prispej k svojmu lepšiemu životu  – sme kľúčom jeden pre druhého a spolu máme vytvárať šťastný svet – pre ľudí, zvieratá, prírodu i Matku Zem.

Ak  tieto slová rezonujú s tvojim vnútrom, začni objavovať seba, svoje talenty a poskytni ich tomuto svetu. Buď jeden z mnohých, ktorí sa rozhodli vytvárať šťastný svet. Čaká nás veľa práce, tak neotáľaj a vykroč na cestu objavovania seba a vytvárania vlastného štýlu – šťastie.

Napíšte alebo natočíte svoj šťastný príbeh?

Považujete sa za šťastného človeka?  Potvrdila vám to aj Anketa ŠŤASTIE? Napíšete alebo natočíte svoj šťastný príbeh?  Aj VY môžete inšpirovať niekoľko ďalších ľudí k šťastnému životu. Napíšte mi TU. Ak zatiaľ hľadáte inšpiráciu  a chcete využiť poznanie iných pre svoj šťastný život Príbehy šťastných ľudí.

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života