• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Šťastie si treba vytvárať aj v realitách 

V slnečný deň som sa stretla v obľúbenej Prezidentskej záhrade na rozhovor s mojou priateľkou, realitnou maklérkou Jankou Vizárovou. Úprimne povedané, v posledné obdobie ma prekvapila svojou aktivitou.

Nielen, že sama pôsobí na realitnom trhu vo Fiora reality, je tiež zakladajúcou členkou Združenia realitných kancelárií Slovenka a rozhodla sa spoluvytvárať šťastné realitné prostredie. K zlepšeniu vonkajšieho prostredia okolia našich domovov, môžu prispieť realitní makléri aj VIDEOM.

Prečo vzniklo združenie?

ZRKS vzniklo preto, aby formovalo, menilo a ozdravilo prostredie realitného biznisu, vniesla sa do práce realitných maklérov etika a kultúra. 

Cieľom je vytvoriť pravidlá v tejto oblasti, či už je to spolupráca medzi realitnými kanceláriami, vzťah s verejnosťou, komunikácia a práca s klientom. 

Je nám jasné, že to neurobí nikto iný a začať treba od seba. Preto je združenie na dobrovoľnej báze, kde všetci môžu tieto pravidlá vytvárať, rozhodovať, ale aj ich dodržiavať.

ÁNO, chcem vedieť viac ako video využívať pre seba - kliknite TU.

V čom môže priniesť šťastie maklérom?

Šťastní ľudia vytvárajú šťastné prostredie a šťastné vzťahy. Pokúsme sa to vniesť aj do pracovného prostredia. Združenie nie je zamerané na vytváranie konkurencie, ale na vytváranie lepších podmienok v tejto oblasti a tiež zlepšenie povedomia verejnosti.

Mať pravidlá neznamená nemať slobodu, skôr naopak, ak sú vytvorené pravidlá a tie vychádzajú zvnútra, z potreby, ľudia môžu viac pôsobiť na svoju kreativitu, tvorivosť. "Som presvedčená, že aj v takej oblasti akou je realitný biznis" hovorí Janka Vizárová. To všetko napomôže obom stranám, aj realitným kanceláriám aj klientom.

Želáme si, aby každý obchod končil s úsmevom a spokojnosťou. Je to cesta k ideálu, určite nie ľahká, ale nevydať sa na ňu by znamenalo, že sa to nikdy nezmení k lepšiemu.

Šťastie si treba vytvárať aj v realitách

Janka prekonala svoj postoj k moderným technológiám a rozhodla sa objavovať ich čaro pre seba v on-line tréningu Video Academy zdarma, taktiež nabrala odvahu a postavila sa spolu so mnou pred kameru.

A nielen toto. Práve včera mi poslala prvý text pre svoje video a dnes už natáčala svoje prvé zábery. Ukázala mi tiež, že práve VIDEO môže prispieť k zmene vonkajšieho prostredia našich domovov. 

Čo odkázala Janka Vizárová, autorovi on-line tréningu?

Chcem svojho video trénera - KLIKNITE TU

Je skvelé, ak objavíme to, čo je nám prirodzené a čo nás teší aj v internetovom prostredí. Vďaka rozvinutej tvorivosti a intuícii si môžeme vybrať to, čo je v súlade s naším GPS šťastia. Janka Vizárová mi pripomína moje prvé začiatky s VIDEOM.

Prinieslo mi veľa radosti a tvorivosti do života. Video je technológia, ktorú prirodzene milujem. A keď robíme to, čo milujeme, tak s ľahkosťou prekonávame aj to, čo sa prirodzene musíme naučiť. 

Vďaka videu som sa naučila milovať aj systém, ktorý je potrebné vedieť a dodržiavať pre skvelé videá. 

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života