• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Máte chuť na viac ŠŤASTIA - oplatí sa!

Podľa výsledkov štúdie MUDr. Františka Koukolíka DrSc., ľudia obklopení mnohými ďalšími šťastnými ľuďmi, budú s vyššou pravdepodobnosťou šťastní i v budúcnosti. 

Mohli by sme teraz skĺznuť do porovnávania sa s krajinami, ktoré majú viac šťastia ako Slovensko a Česká republika. 

Myslím však... 

...že by to mohlo viesť skôr k zvýšeniu smútku, ako pri porovnávaní ľudí. Položte si skôr otázku: Som šťastný/á? Ak ste, GRATULUJEM! Ak vám k šťastnému životu ešte niečo chýba, tak ste tu správne ... 

2 úrovne ŠŤASTIA - Úroveň prvá - osobná

Častokrát šťastie začíname hľadať až vtedy, keď sa cítime v živote nešťastní. Nevieme príčinu prečo sa z pocitu ŠŤASTIA dostaneme do pocitu, som NEŠŤASTNÝ. Ak však správne uchopíme životné ťažkosti dokážeme ich premeniť na ešte väčšie šťastie. 

Potrebujeme len nájsť odpoveď na otázku: Čo by ma urobilo dnes šťastným? A pýtať sa ju každý jeden deň. Samozrejme naučiť sa ako komunikovať so sebou, vyberať správne odpovede a konať.

V tomto štádiu objavujeme samých seba

Spomíname na svoje staré zabudnuté sny, znovu nachádzame vzťah k svojmu telu, mysli a duši. Prijímame svoje tiene a premieňame ich na hodnotu pre svoj ďalší život.

Môžete sa inšpirovať 9 príbehmi o hľadaní šťastia v e-booku Príbehy šťastných ľudí - STIAHNITE si svoj ebook. Okrem viac sily, energie a šťastia získate aj harmóniu vo vzťahoch v rodine a viac priateľov, s ktorými si budete rozumieť. Využite viac ako 10 ročné poznanie iných pre svoj šťastný život.

Druhá úroveň - šťastia, úroveň spoločenstva

Žijeme šťastný, naplnený život. Milujeme seba, svoju rodinu, priateľov a známych - akceptujeme ich takých, akí sú. Robíme prácu, ktorá nás napĺňa ŠŤASTÍM a prináša hodnotu ľuďom, spoločnosti, prírode. Sme 100% zodpovední za svoj život. Vieme, že našou najdôležitejšou úlohou je - naplniť svoje poslanie a prispieť tak svojim dielom k šťastnému životu. Možno z miesta, na ktorom sa práve teraz nachádzate sa vám to zdá nemožné. Nie je to však tak. Pokiaľ Objavíte Boha a pocítite dotyk Božskej lásky, nič vám nie je nemožné

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života