• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Zvolen rozhovory o šťastí

Zažívate vo svojom živote nové situácie, v ktorých sa ešte nepoznáte, hľadáte nové riešenia, učíte sa komunikovať s iným typom ľudí, chodíte na nové miesta? Napíšte mi, bude ma tešiť každá správa od vás. 

V mojom včerajšom dni, bolo z každého kúsok. Doobeda som musela komunikovať s človekom z úplne iného sveta.

Ten iný svet myslím obrazne. Všimli ste si niekedy, že sú okolo vás ľudia, ktorí komunikujú úplne iným jazykom ako vy?

Ak pre vás nejaké slovo má pozitívny význam

Tak o tomto bolo moje včerajšie dopoludnie. Keď som cestovala na Rozhovory o šťastí do Zvolena, presne na obed som odišla na Autobusovú stanicu. Mala som konečne čas si utriasť myšlienky.

Uvedomila som si znova aká je Slovensko krásna zelená krajina a pocítila som vďačnosť, že je práve ona mojím domovom. Keď som prišla do Zvolena, všetko išlo ako hodinky.Napriek tomu, že som nevedela kde sa presne knižnica nachádza, ma pani riaditeľka Eva Toběrná skvelo navigovala. Nastúpila som do mestského autobusu a tešila sa z toho, že za chvíľu budem na mieste. 

Čo sa však nestalo? 

Milý vodič autobusu mi zabudol povedať, kde mám vystúpiť, ako sme sa boli dohodli. A tak ma odviezol až na konečnú zastávku.

Knižnica od nej bola naozaj veľmi ďaleko. Kráčala som a nebola som zrovna nadšená z toho ako ma tlačili topánky. Keď som prišla na miesto, všetka bolesť sa stratila ako šibnutím čarovného prútika.

Stretla som 16 skvelých ľudí, ktorý sú na ceste hľadania. Rozprávali sme sa o snoch, o šťastí  ako si ho vytvárať a čítali ukážku z knihy. A nakoniec  sa ľudia zapojili do Ankety šťastia. Knihu vyhrala pani, ktorá študuje na Univerzite 3. veku psychológiu. 

Darí sa Vám plniť pravé túžby svojho srdca?

V posledných týždňoch si čím ďalej viac uvedomujem 3 dôležité piliere k šťastiu. Po prvé Mať pravú túžbu srdca sen, ktorá dáva silu každý jeden deň na konanie, nech sa deje čokoľvek. Ako znovu objaviť svoj sen sa môžete dočítať aj v najnovšom článku na blogu e-profit.sk. 

Po druhé, vedieť konať. Tretím pilierom k šťastiu je dôležitosť zdieľať , čo sme na ceste za svojím snom objavili. Podeliť sa o životné múdrosti získané počas cesty za snom. 

Stalo sa vám, že váš úsmev či  skúsenosť pretavená do zrnka múdrosti, vrátila nádej do života človeku, ktorý to už vzdal? Mne sa to stalo včera.

Preto ak cítite, že máte okolo seba ľudí, ktorý by sa chceli o šťastí rozprávať, zavolajte, napíšte. Rozhovory o šťastí môžu byť také ako vo Zvolene.

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

breadcrumbs Ďalšie v tejto kategórii: Aké je moje vhodné povolanie?

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života