Blog Iveta Hantáková

„Život pre mňa znamená učenie sa.“
Mám nadšenie pre tvorivé vyjadrenie, pre krásu, osobný rozvoj, pre cestovanie a spoznávanie nových miest, pre literatúru a prekonávanie seba. Mám rada slnko, more, diaľky, humor, ticho, kvety, psíkov, príjemné hlasy, srdečné objatie a úsmev na každý deň. Som zakladateľka projektu The24OFFICE.sk, ktorý ponúka komfort trendových online ekonomických a administratívnych služieb. Ďakujem všetkým okolnostiam, ktoré ma v živote postretli. Aj vďaka nim som tam kde som.

KAŽDÁ ZMENA JE V ŽIVOTE URČITOU VÝZVOU

Mám zo seba v poslednom období radosť. V priebehu niekoľkých mesiacov sa mi totiž podarilo urobiť  vo svojom živote cielene pár zmien a tak nečakane u mňa na povrch vyplával pocit dobre vykonanej práce. Začalo to tým, že som si pre seba „našla“ okienka času (keď neboli, tak som si ich vytvorila). Zmenila som svoj prístup k sebe samej, zmenila som svoj zaužívaný ... čítať ďalej.

hantakova 30. 10. 2014 o 11:09 | komentáre: 0 | videlo: 707

ŽIVOT JE PRÍBEH - ZÁLEŽÍ LEN NA TOM, AKO HO DOTVORÍME

Povedzte niečo o Vás, ako o šťastnej žene. Keby mi bol niekto pred niekoľkými rokmi povedal, že v mojom živote dôjde k zmene a môj život naberie opäť smer šťastie,  tak tomu neuverím a poviem mu, že na rozprávky som už dosť „veľká“. No a stalo sa. Uvedomila som si totiž jednu vec, že aj napriek životným okolnostiam, ktoré výrazne zasiahli do môjho ži ... čítať ďalej.

hantakova 07. 10. 2014 o 17:50 | komentáre: 0 | videlo: 725

MOJÍM NOVÝM NÁVYKOM JE ROZPRÁVAŤ LEN O DOBROM, ČO V ŽIVOTE CHCEM....

Minulý týždeň som pri výkone mojich pracovných aktivít prišla na to, že kalendár na stole musím otočiť z druhej strany, čo ma vlastne neuvedomujúc si realitu, upozornilo na to, že  prvých šesť mesiacov máme za sebou. V tej chvíli mi prebleslo hlavou : „Bože, veď za chvíľu bude po lete a potom to už ide ako šialené!“  Vzápätí  som vytiahla z kabelky diár a ... čítať ďalej.

hantakova 21. 07. 2014 o 23:05 | komentáre: 0 | videlo: 730

POČÚVATE HLAS SVOJHO SRDCA?

Pred pár dňami som si zo zaujímavosti vypočula  rozhovor, ktorý bol odvysielaný s pani Andreou Vadkerti formou webinára (online), kde dominovala predovšetkým téma šťastia v živote ženy. Nedá mi, aby som nezareagovala a nepodelila sa o krásne myšlienky, životné pravdy, či osobné skúsenosti, ktoré tam odzneli. Celý rozhovor sa niesol v príjemnej atmosfére zve ... čítať ďalej.

hantakova 24. 05. 2014 o 13:00 | komentáre: 0 | videlo: 777

AKÝ JE VÁŠ SPÓSOB DOBÍJANIA BATÉRIÍ?

Predpokladám, že väčšina z nás už má v určitom životnom štádiu jasno v oblasti sebapoznania a má vedomosť aj o vlastnom dobíjaní batérií, o tom, čo nám dodáva potrebnú novú silu k zdolávaniu ďalších životných ciest, či chodníkov. U mňa jednoznačne vyhráva cestovanie. Viem, že keby som prišla o túto možnosť, že by mi to veľmi chýbalo. Ale ako ... čítať ďalej.

hantakova 29. 04. 2014 o 11:46 | komentáre: 0 | videlo: 762

STÁLI STE UŽ NA KRIŽOVATKE A ZELENÁ STÁLE NEPRICHÁDZALA?

Človek nikdy nevie, keď vstupuje do výťahu alebo otvára obálku, alebo zdvihne telefón, akú novú lesť preňho šťastena chystá. Každý deň je novou sériou dobrodružstiev, za každým rohom môže číhať udalosť, ktorá vám zmení celý život.                                        Bruce Barton   Nedávno ... čítať ďalej.

hantakova 13. 03. 2014 o 19:54 | komentáre: 0 | videlo: 934

ŠŤASTNÉ VECI SA NAOZAJ DEJÚ

Minulý rok približne v takomto čase, môžem to aj viac upresniť, bolo to niekedy okolo dátumu 20. marec, som náhodou na "nete" objavila správičku o tom, že OSN celosvetovo oslavuje Medzinárodný deň šťastia. Tak som sa vnútorne potešila, že aj v takejto významnej svetovej inštitúcii dospeli konečne k šťastnému záveru a prisúdili šťastiu v ľudskom živote "dôležito ... čítať ďalej.

hantakova 05. 03. 2014 o 21:02 | komentáre: 0 | videlo: 1023

ŠŤASTIE V PRAXI

"Učme sa byť šťastní s tým, čo máme, pokiaľ zrealizujeme to, čo chceme."     E.James Rohn Dnes ráno som si uvedomila aké mám šťastie, že môžem len tak vstať z postele, zapnúť počítač a nechať prsty slobodne  ťukať po klávesnici, aby ukladali moje ešte úplne svieže, stresom nezaťažené myšlienky do inej, tentoraz počítačovej pamäte. Zvykla som si u ... čítať ďalej.

hantakova 06. 02. 2014 o 03:36 | komentáre: 0 | videlo: 1009

PREČO SI NEPESTOVAŤ VLASTNÉ ŠŤASTIE?

Keď  som  dostala  ponuku  napísať  príspevok  na tému „ štýl - ŠŤASTIE,“ prvé čo ma napadlo bolo:  „ Píš o sebe, veď tak žiješ, máš to odskúšané, veríš tomu, vieš, že to funguje“.   Človek už zo zvyku robí niektoré veci automaticky, bez dlhého premýšľania a ani si  neuvedomuje prečo robí to, čo konkrétne robí. A prečo to robí t ... čítať ďalej.

hantakova 24. 01. 2014 o 21:17 | komentáre: 0 | videlo: 1288

ŠŤASTNÝ DEŃ - KAŹDÝ DEŇ

V poslednom období sa snažím žiť štýlom "Šťastný deň - každý deň." Možno je to tým, že človek už má v určitom životnom štádiu niečo za sebou a vie, že šťastie nie je cieľ, ale cesta k nemu. Možno sú to rokmi nadobudnuté,  priamo na sebe odskúšané a prežité skúsenosti, zážitky a s nimi  aj ponaučenia rôzneho druhu a možno je to tým, že človek u ... čítať ďalej.

hantakova 22. 12. 2013 o 17:09 | komentáre: 0 | videlo: 1723

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života