Blog Lenka Siwkova

Lenka Siwková prijala úlohu svojho POSLANIA. Je vo svojom živote šťastná i keď sú aj chvíle bolesti, či smútku. Vďaka novým zručnostiam vie prijať novú situáciu, byť úprimná sama k sebe a pretvoriť ju na niečo nové. Intenzívne sa venuje štúdiu pohybu a tanca, ako nástroja sebavyjadrenia. V spojení s esenciami Araretama je to veľmi silnou cestou osobnej transformácie. Cestou, na ktorej sa stávate stelesnením svojich potenciálov a ich žitia tu a teraz.

Klíčem ke štěstí je být intuitivní a autentičtí - 2. časť

Ale už při druhém víkendu jsem vnímala, že to není mé správné místo. Po víkendech jsem se cítila celá rozmontovaná na dílky, téměř neschopna každodenních činností. Než jsem se znovu integrovala Vzchopila k praktičnosti, přišel další víkend. Při představě, že v tomto stavu mohu být celý školní rok, šly na mě mrákoty. Také jsem nesouhlasila ... čítať ďalej.

Siwkova 24. 02. 2015 o 20:51 | komentáre: 0 | videlo: 463

Klíčem ke štěstí je být intuitivní a být autentičtí - 1. časť

Touha a odvaha / vyhoření Možná právě tápete a nevíte co je vaším posláním. Možná jste to věděli, začali ho realizovat ale v určité fázi, jste se dostali do slepé uličky, vyčerpali se a nyní nevidíte svou cestu tak jasně, jako v okamžiku, kdy jste se rozhodli udělat první krok, objevily se pochybnosti ruku v ruce s pocity marnosti, odporu…. Jak dál? By ... čítať ďalej.

Siwkova 23. 02. 2015 o 19:50 | komentáre: 0 | videlo: 397

Odhodlaná pre svoje poslanie

Lenku Siwkovú už poznám 10-tku rokov. Pred dávnejším časom ma zaujala svojím odhodlaním svoje poslanie. Vie, čo je jej úlohou a je odhodlaná robiť to napriek tomu, že jej cesta nie je vždy práve ľahká. A práve aj vďaka prijatiu svojej úlohy je vo svojom živote šťastná i keď sú aj chvíle bolesti, či smútku. Vďaka novým zručnostiam vie prijať novú situáciu, by ... čítať ďalej.

Siwkova 19. 11. 2014 o 15:10 | komentáre: 0 | videlo: 558

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života