2 ďalšie príbehy sa už píšu – napíšete alebo natočíte svoj?

Posledný týždeň sa udiala fantastická vec, ozvali sa až 3 ľudia, ktorí chceli napísať 10-ty Príbeh šťastných ľudí. Dvaja z nich už na ňom pracujú a tretí sa zatiaľ na písanie alebo natočenie videa necíti pripravený.

Dá sa vôbec pripraviť?

Rozmýšľala som nad tým v čom to celé tkvie. Prečo niektorí ľudia, ktorí sú úžasní a majú zaujímavý príbeh a vidieť, že sú šťastní, nevedia ho zatiaľ napísať alebo urobiť video. Na druhej strane ľudia, ktorí sú na tom tak isto a možno niekedy aj horšie, s ľahkosťou to urobia. Napíšu alebo natočia svoj príbeh.

 

 

Istota

Častokrát  si myslíme, že nemáme čo povedať,  sme neistí. Hovoríme si: „Môj príbeh je taký obyčajný.“ Práve minulú nedeľu som sa opäť presvedčila o tom, že je dôležité, aby sme zdieľali. Na ceste do Prahy si vo vlaku si ku mne prisadla žena so synom. Po nejakom čase sme sa začali rozprávať a dozvedela som sa úplne identický príbeh, aký som zažívala skoro pred 30 rokmi. Jej syn je umelecká duša, baví ho natáčať videá. Napriek tomu pochováva svoju tvorivosť štúdiom na Elektrotechnickej priemyslovke tak ako kedysi aj ja. Zdieľanie môjho príbehu pomohlo matke zmeniť uhoľ pohľadu - dá sa to zmeniť.

Budete 12-ty?

Cez víkend som sa tiež stretla na živo s Tomášom Lukavcom. Jeho príbeh som čítala nedávno. Od svojich 14 rokov si prešiel rôznymi ťažkosťami, ktoré ho posilnili...viac si prečítajte v E-booku zdarma – kliknite tu.  Premenil ich na šťastie, nielen pre seba, ale i pre nás ostatných. Vytvoril jedinečný projekt Banán za milión, ktorý objasňuje mnohé naše neistoty. Videa a test typu vašej osobnosti pre vás - tu.

Chcete napísať alebo natočiť svoj príbeh?

Žijete už svoj šťastný život, no neviete si predstaviť ako napíšte alebo natočíte svoj príbeh? Dá sa to zmeniť, otvorte svoju tvorivosť. Sledujte svoj email už 27.6. 2014 pripravujem pre vás na túto tému živý kurz. Podrobnosti sa dozviete čoskoro.

Moja téma je ŠŤASTIE. Chcete vedieť ako premeniť ťažkosti v živote na ŠŤASTIE? Začnite jednoduchou otázkou: Čo ma urobí dnes šťastným? Sledujte tento blog a dozviete sa viac.PS: Ak máte nejakú konkrétnu ťažkosť, ktorá Vás trápi napíšte mi. Ďalší článok môže byť práve pre Vás.

Komentáre

Naposledy publikované od autora

Páčil sa Ti tento článok? Zadaj kontakt, pošleme Ti ďalší


Získate pravidelný prehľad o novinkách od autora v blogu a projektoch.