Efektívna cesta ako sa vyliečiť z pripútanosti

Človek poznáva svet za hranicami trojrozmernej dimenzie svojím dokonalým nástrojom šiestym zmyslom, intuitívnym citom, nie logikou rozumu. Vďaka meditáciám a duchovným praktikám. Cesta k sebarealizácii je dláždená vylučovaním vecí. Aj Ježiš povedal: " Ak budete lipnúť na svojom živote, budete ho strácať, ak sa ho vzdáte pre mňa, nájdete ho." Sám Budha tiež kázal vzdať sa všetkého k dosiahnutiu prebudenia. " Mám mnoho životných skúseností, ako každý z nás.

Prvé duchovné zážitky "Kristovho svetla" som zažila ako 4-5 ročná. Vo svojich 28 rokoch mi prišiel, nie náhodne do cesty Budhizmus, Jantrajóga, neskôr Sahadžajóga, ktorým som sa venovala niekoľko rokov, počnúc askézov, zrieknutia sa.

Nedávno som obdržala informácie Posvätnej geometrie a Kabaly. Samozrejme aby som nevynechala Feng Shui. Všetko je so všetkým prepojené. Všetko so všetkým súvisí. Každodenná hypnóza, s ktorou sa deň čo deň stretávame. Je dôležité s čím sa za života spájame. Budha sa snažil vo svojej askéze všetkého vzdať, ale videl, že zrieknuť sa všetkého nebola cesta k sebarealizácii. Skôr naopak jej to zabraňovalo.

Čo prináša zmenu v našom vnímaní?

Naše ego sa snaží získavať veci a až keď sa ich pustíme, prináša to zmenu v našom vnímaní. Vnímaní toho, čo je dôležité. Každodenné vnímanie toho čo robíme.  Prirodzený spôsob je nechať veci ísť. Nelipnúť na nich. Lipnutie spôsobuje strach. Keď chceme naozaj prežívať lásku a šťastie, musíme toto lipnutie opustiť.

Väčšiu slobodu vo všetkom nájdeme a získame, ak vecI necháme ísť. Stačí si nastaviť zámer,  k veciam sa nepripútavať a nevlastniť ich. Čím viac sa v tomto uvolníme, tým viac získame.

Čím viac sa pustíme toho, čo si myslíme, že budeme potrebovať, tým viac nájdeme to, čo nám chýbalo. Zvláštne ako to v skutočnosti funguje. 

Čím viac čistíme, tým viac sa priblížime k nulovému stavu. 

Milujem Ťa                                                              Prosím prepáč                         

Odpusť mi                                                               Ďakujem 

                  

Moje meno je Katarína Lihocká a milujem život. Milujem to, čo je. Verím v to, že každý z nás môže byť šťastný a to za každých životných situácií. Každý deň ak nežijeme naplno a nerobíme veci, ktoré chceme robiť, je veľkou stratou.

Komentáre

Naposledy publikované od autora

Páčil sa Ti tento článok? Zadaj kontakt, pošleme Ti ďalší


Získate pravidelný prehľad o novinkách od autora v blogu a projektoch.