Jeden prvok VĎAČNOSTI, na ktorý často zabúdame

Môj dnešný deň sa nesie v znamení 2. kroku pre šťastný život. Možno ste prekvapení, že hovorím hneď o druhom, keď prvý ešte nemáme za sebou. Viete o tom, že ste ho mali možnosť objaviť v minulom článku na blogu? - kliknite tu.

Našli ste ten svoj spôsob rozhodnutia pre šťastný život?

Podarilo sa vám urobiť prvý krok? Rozhodli ste sa pre šťastný život, nech sa deje čokoľvek? Verím, že áno. Možno ste si ho napísali, možno nakreslili a možno len si ho povedali potichu pre seba. Jedno však rozhodnutie malo určite spoločné. Pocítili ste mier a pokoj. A jednoducho niekde vo svojom vnútri viete, že môžete a budete tak žiť, nech to vyzerá vo vašom živote akokoľvek. Gratulujem vám!

Vďačnosť - druhý krok šťastného života

Ak by ste aj mali pocit, že sa vám prvý krok nepodaril, poďte aj tak ďalej. Urobme spolu ďaľší krôčik, druhý krok šťastného života - VĎAČNOSŤ. Vďačnosť je zaujímavá a akoby jej nikdy nebolo dosť. Čo sa mi stalo dnes? Písala som nový článok Šťastie menom VIDEO a uvedomila som si ďalší dôležitý prvok vďačnosti. Čo myslíte, aký?

V oblasti VIDEO sa vzdelávam, študujem a konám už nejaký čas. Napriek tomu, že to stálo hodiny času a chcelo to veľa odvahy, prinášalo mi vytvárane videí veľa šťastia. Išla som krôčik za krôčikom a podaril sa mi aj míľový krok. Tak ako aj pri vytváraní šťastného života - videla som svoj sen a mala silu ho realizovať.  AŽ RAZ, som sa zastavila a porovnávala sa s tými, ktorí sú tam kde chcem byť aj ja. Hovorím si: "Tu niečo nefunguje, niečo je zle." 

Vďačnosť za seba - počuli ste už?

Až DNES vďaka písaniu článku, som si uvedomila - veď moje videá na YouTube kanály videlo viac ako 2 500 ľudí zo Slovenska, ale i z Čiech. Tí, s ktorými som sa porovnávala sú už na ceste oveľa, oveľa dlhšie. A zrazu som pocítila šťastie a nesmiernu vďačnosť za seba, za svoju odvahu a vytrvalosť. Za to, že som každé ráno vstala a nech mi ráno bolo akokoľvek, večer som išla spať šťastná. 

Ďakujem, ďakujem, ďakujem - výzva

Stáva sa vám, že ste vďační, za všetko len nie za seba? Pridajte sa k skupine ľudí, ktorí sa rozhodli každý deň večer napísať 3 vďačnosti, za ktoré sú vďační sami sebe.Stačí, ak odpoviete na tento email a pozvem vás do tajnej facebook skupiny. Môžeme tak spolu zdieľať svoje vďačnosti, 21 dní po sebe. Pridáš sa aj TY?

PS:  Bráni Ti k prihláseniu do skupiny strach? Stačí, ak si vďačnosti napíšeš doma pre seba a dáš do statusu, dnes som napísal 3 vďačnosti za seba.

Moja téma je ŠŤASTIE. Chcete vedieť ako premeniť ťažkosti v živote na ŠŤASTIE? Začnite jednoduchou otázkou: Čo ma urobí dnes šťastným? Sledujte tento blog a dozviete sa viac.PS: Ak máte nejakú konkrétnu ťažkosť, ktorá Vás trápi napíšte mi. Ďalší článok môže byť práve pre Vás.

Komentáre

Naposledy publikované od autora

Páčil sa Ti tento článok? Zadaj kontakt, pošleme Ti ďalší


Získate pravidelný prehľad o novinkách od autora v blogu a projektoch.