Náš pôvod je láska

V nás je život. Život, z ktorého všetko vzišlo. Jeho pôvodom je láska. Láska je prúdiace svetlo, ktoré neustále živý a udržuje všetky formy bytia nekonečnosti silami života. Láska je všetkoobsiahnuteľný prúdiaci život, večne účinkujúci a nekonečne jestvujúce Ja Som.

Sily lásky tečú do čiastočiek buniek, orgánov, zásobujú našu dušu a fyzické telo životnou silou. Potrebujeme tieto sily lásky. V meditácii a motlidbe sa týmto silám otvárame. Sme na zemi, aby sme sa stali božskými.

Poznanie

Aby mohla v nás meditácia/modlitba pôsobiť, mali by sme ju praktikovať,  ak je to možné, zakaždým v skorých ranných hodinách každého jedného dňa. Takto sa môžeme pripraviť na nový deň. Spoznaním samého seba a uskutočnením večných zákonov, môže duša a človek duchovne dozrievať.  

Jasné rozhodnutie

Keď sa nemôžeme jasne rozhodnúť pre jednu duchovnú cestu, skôr, alebo neskôr stroskotáme. Predstavme si, že chceme prejsť riekou. Rieka je naše ľudské ja, ktoré "treba premôcť". Keď nastúpime do dvoch člnov tak, že vstúpime do každého jednou nohou, potom sa dostaneme pri prvom najmenšom prúde do výkyvu, pri väčšom sa začneme nahýňať a spadneme do vody. Tak isto sa stane na vnútornej ceste, keď sa nemôžeme jasne rozhodnúť. Každý človek je zároveň vysielačom a prijímačom. Je dôležité, aké informácie, myšlienky prijímame, vydávame.

Rozličné duchovné techniky

Ak sa nasmerujeme praktikovaním rozličných duchovných techník zároveň na viaceré vysielače, potom budú v nás, v prijímači účinný vír síl, ktorému nemôže každý človek odolať. Vnútorná cesta lásky je nám daná z univerzálneho života, ktorým všetci sme, spojení silou lásky. Preto sa nalaďujme každý deň na lásku.To je tá správna cesta.

Každý deň má nový odev.

Tak ako ráno stretneš deň, tak sa pre teba vyvinie.

Postretneš mladý deň nezištne a priateľsky,

s vďakou v srdci a v harmónii, potom sa deň pre teba odeje do svetelného odevu. 

S láskou Katarína

 

 

 

 

Moje meno je Katarína Lihocká a milujem život. Milujem to, čo je. Verím v to, že každý z nás môže byť šťastný a to za každých životných situácií. Každý deň ak nežijeme naplno a nerobíme veci, ktoré chceme robiť, je veľkou stratou.

Komentáre

Naposledy publikované od autora

Páčil sa Ti tento článok? Zadaj kontakt, pošleme Ti ďalší


Získate pravidelný prehľad o novinkách od autora v blogu a projektoch.