Píšete už príbeh svojho šťastného života?

Život každého jedného z nás tvorí osobitný príbeh. Verím tomu, že aj ten váš je hodný vydania osobnej knihy. Možno po tichu hovoríte: „Môj príbeh a kniha?“ Pred očami vám beží film. Vidíte veci, ktoré ste neurobili, situácie, v ktorých ste zlyhali a sny, ktoré sa niekde cestou stratili a zapadli prachom všedných udalostí.

Napriek tomuto filmu, ktorý vám práve prebehol pred očami, z osobnej skúsenosti viem a stopercentne tomu verím, že každý z nás tento svoj film môžeme zmeniť. Môžeme si vytvoriť nový, lepší, podľa našich predstáv a začať ho žiť. Otočiť svoj život smeršťastný život. Rozhodnúť sa a začať písať scenár nášho filmu šťastného života a  vytvoriť nový, farebný film.

 

Čo znamená šťastný príbeh?

Žijeme v súlade s našou najvyššou verziou života. Každý jeden deň urobíme minimálne jeden krok preto, aby sa naplnila. Niekedy to môže byť krok, ktorý nám prinesie šťastie a niekedy naopak, môže to byť situácia, ktorej zvládnutie bude chcieť veľkú dávku odvahy, viery a odhodlania. Keď však budeme konať v súlade s najvyššou verziou života, budeme pociťovať šťastie, budeme mať dostatok a hojnosť energie na zvládnutie všetkého, čo k nám príde. Samozrejmosťou je viera v to, že sa nám to podarí.

"Horčičné zrnko nemá pochybnosti. Nerozmýšľa nad svojím cieľom. Nemá starosti, nepýta sa, nepanikári. Je čisté." Joe Vitale

Nezabúdajme v našich príbehoch na to, že to, čo chceme dosiahnuť má byť okrem nás v súlade aj s naším okolím a najvyšším zámerom /Boha, Vesmíru .../Ak sú tieto podmienky splnené, pocítite naozaj hlboké, tiché šťastie a vďačnosť za svoj život.

Prvých deväť príbehov je už napísaných, bude ten ďalší váš?

V rámci príprav Summitu šťastného života sme začali s Petrou Harazímovou zbierať prvé príbehy šťastných ľudí. Dnes v našom e-booku ich máme deväť. Bude ten váš ďalší? Mojím snom je zvyšovať podiel šťastných ľudí na svete. Nedávno mi ruská liečiteľka Galina povedala, že šťastia je na svete mnoho a je všade okolo nás. Ste pripravení zobrať si svoj podiel šťastia?

Ako na to? 

Ak už šťastní ste, gratulujem a teším sa s vami!

Ak však máte ešte oblasti života, ktoré vás robia nešťastnými, začnite rozhodnutím: Chcem byť šťastným. Je dôležité, aby toto rozhodnutie vychádzalo z vášho vnútra a bolo naozaj vašou veľkou túžbou. Túžba nám dáva silu realizovať.

Ak ešte neviete, či chcete začať, ale hľadáte inšpiráciu, dobrá správa pre vás je, že sa môžete teraz hneď inšpirovať minimálne deviatimi príbehmi ľudí, ktorí už spôsobom šťastie cestujú. Sami sa tak rozhodnete, či sa vám štýl-šťastie ako váš spôsob života páči. Stiahnite si vaše Príbehy šťastných ľudí TU.

PS: Ak už svoje šťastné Príbehy máte a ste pripravení začať sa učiť kroky šťastného života, sledujte aj naďalej šťastné správy. Čoskoro sa dozviete o prvom kroku.

Moja téma je ŠŤASTIE. Chcete vedieť ako premeniť ťažkosti v živote na ŠŤASTIE? Začnite jednoduchou otázkou: Čo ma urobí dnes šťastným? Sledujte tento blog a dozviete sa viac.PS: Ak máte nejakú konkrétnu ťažkosť, ktorá Vás trápi napíšte mi. Ďalší článok môže byť práve pre Vás.

Komentáre

Naposledy publikované od autora

Páčil sa Ti tento článok? Zadaj kontakt, pošleme Ti ďalší


Získate pravidelný prehľad o novinkách od autora v blogu a projektoch.