Zaujíma vás intuícia?

Všetci sme už mali niekedy intuitívnu skúsenosť. Vnútorný záblesk, pocit o budúcnosti. To je presne to, ako intuícia vyzerá. Je prístupná pre každého. Dá sa aj naučiť, natrénovať.

Predstavte si, čo by ste moholi robiť so svojím životom, keby ste mali intuíciu o všetkých dôležitých životných rozhodnutiach, ktoré idete urobiť do budúcnosti. Keď sa naučíme túto zručnosť, vieme sa ľahko lepšie rozhodovať, eliminovať potenciálne problémy skôr ako by prišli a ublížili by nám.

Väčšina z nás je naučená ignorovať svoju intuíciu. Pri rozhodovaní sme naučení myslieť racionálne, alebo rozumovo. To sme získali pod sociálnym tlakom. Lenže ak si všimneme, toto spôsobuje v skutočnosti veľa tlaku, stresu, otáľania. Keď sa pokúšame na všetko prísť vo svojej hlave. Rozhodujeme sa a to nás privádza do slepej uličky.

Môžeme mať všetky odpovede?

Nikdy nemôžeme mať všetky odpovede, aké by sme mali rozhodnutie urobiť. A skutočný dôvod, prečo často krát neurobíme správne rozhodnutie je, že sa snažíme uspokojiť každého a nepočúvame svoje hlbšie JA. Keď sme ochromený strachom. Nepočúvame svoje vlastné vnútorné inštinkty.

Intuícia sa dá "naučiť ako jazda na bicykli." Môže sa ju naučiť každý a dostať okamžité odpovede od svojej intuície. V skutočnosti je to ľahké byť vedený svojim šiestym zmyslom. Je to naša prirodzená schopnosť.

Môžeme sa naučiť naladiť na našu intuíciu a "ťažiť" z toho. Deň čo deň, po zvyšok svojho života. Náš život je najdôležitejším zmyslom. Smer svojej kariéry, najdôležitejší spôsob ako získať zdravie, ktoré chceme. Stav našej hojnosti a náš súčasný životný štýl.

Keď rozvinieme dôveru v šiesty zmysel, ukáže nám, ako to v nás funguje, pomáha nám spojiť svoje "logické myslenie" a "tvorivé myslenie srdca", ktoré je zdrojom všetkej intuície. Najväčší myslitelia na tejto planéte veria vo svoju silu intuície a používajú ju, používajú svoj šiesty zmysel.

Majte odvahu nasledovať svoje srdce a intuíciu, pretože všetko ostatné je druhoradé. Steve Jobs 

Jedinou skutočnou cennou vecou, je intuícia. Alebert Einstein 

a ďalší...

To znamená, že vždy keď stojíme vo svojom živote na rázcestí, stačí sa naladiť na svoj hlbší intuitívny zmysel. A počas niekoľkých sekúnd, vieme presne čo máme urobiť. Práca, peniaze, problémy, nezáleží na tom, odpovede prídu. Začneme žiť autenticky. Stane sa to realitou. 

S láskou Katarína                                                                                           

Moje meno je Katarína Lihocká a milujem život. Milujem to, čo je. Verím v to, že každý z nás môže byť šťastný a to za každých životných situácií. Každý deň ak nežijeme naplno a nerobíme veci, ktoré chceme robiť, je veľkou stratou.

Komentáre

Naposledy publikované od autora

Páčil sa Ti tento článok? Zadaj kontakt, pošleme Ti ďalší


Získate pravidelný prehľad o novinkách od autora v blogu a projektoch.