• Túžite poznať
  príčinu, PREČO Vaše srdce nežiari šťastím?


   


                                     
                           
     
                                                                                                       
         
   

   

   

Ako získať viac lásky pokorou?

Tento príbeh je vo veľa ohľadoch o mne. Som stále ešte tá, ktorá má koho nasledovať. No som už aj tá, ktorú nasledujú.

Tieto slová venujem nám všetkým. Všetkým, ktorí sme pripravení na viac lásky, na viac šťastia a radosti prežívanej naplno každý jeden deň nášho života.

        Pokora nie je IN

Dnes sa dotknem pokory, ktorá sa vo všeobecnom spoločenskom meradle nenosí, nie je IN.

Každá mladšia generácia je vychovávaná stále viac a viac v duchu: dokážem všetko, som jedinečný a originálny. Áno to je A, ktorému však chýba pokračovanie B.

Pionieri každej doby

Zabúdame na pionierov doby, ktorí žili pred nami. Bez ich poznania by sme sa nestali tým, kým sme. Chýbali by nám mnohé vedomosti a poznanie, ktoré nám dnes šetrí čas a dáva priestor pre naše ďalšie, nové úlohy.

Daň, ktorou pionieri za poznanie platia má viacero mien: chyby, pády, bolesť, ale aj radosť z objavovania a šťastie z nachádzania riešení.

Chýba im ocenenie

Časté zlyhanie na ceste objavovania prináša aj úskalia v podobe straty vlastnej hodnoty a lásky k samým sebe. Úlohou je pochopiť, že máme oceňovať svoju odvahu, výhry, ale i pády.

Ak túto životnú lekciu nepochopíme a obviňujeme sa do nekonečna za to, čo sme mohli a neurobili, prichádzajú nám do  života ľudia, ktorí pôsobia, že sú vzpurní. Neoceňujú ťažko získané poznanie.

Čím skôr tým lepšie

Zvládnutím tejto lekcie pionieri začnú stretávať ľudí, ktorí oceňujú to, čo urobili a čo dali tomuto svetu. Zmenou svojho postoja pomáhajú samozrejme aj tým vzpurným, ktorí sa menia na oceňujúcich. Ak oni svoju lekciu nepochopia, život ich posunie ďalej.

Kľúčom je láska

Dajme STOP seba obviňovaniu, seba kritike, ale i kritike druhých.  Začnime od seba. Dovoľme si cítiť v prvom rade lásku k sebe, uvedomujme si a oceňujme svoje víťazstvá, ale i pády. Sú neoddeliteľnou  súčasťou našej cesty. 

PS: Dajme zelenú láske a objavujme pravé túžby svojho srdca.

E-book Príbehy šťastných ľudí pre Vás:

Komentáre

breadcrumbs Ďalšie v tejto kategórii: Prijatie, či odpor?, Hrajte sa s vďačnosťou

Najpopulárnejšie články

Obľúbené príbehy

Pridajte saPrihlásiť sa na odber

Kroky šťastného života